**Prichindei nazdravani 2008 in blugi!** (1)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Saru'mana mult de tot Marianami-am facut si cv-ul doamne ajuta sa fie bine si cu Delia la gradi sa vedem cum o reactiona daca yi trece nasul si tuseasa merg si eu la munca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Saru'mana mult de tot Marianami-am facut si cv-ul doamne ajuta sa fie bine si cu Delia la gradi sa vedem cum o reactiona daca yi trece nasul si tuseasa merg si eu la munca

http://alinahandmade.blogspot.com/


Sirop expectorant (asa se numeste) si decasept 2/zi. Ai facut CV profi, european? Daca nu, iti trs. un model !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Am facut un cv normal nu variana cv europass ca nu ma pricep asta este sunt mai batuta in cap situatia psihica nu imi permite sa ma gandesc la invat acum au revenit norii gri peste relatia si ma gandesc din ce in ce mai serios sa rup pisica in doua si sa ma despart ca pe zi ce trece vad ca nu ma potrivesc ca am facut greseala sa ma marit devreme sa vad ca nu am aceleasi teluri, vise, preferinte si ce mai vreti voi cu sotul meu in concluzie nu avem nimic in comun,pe noi nu ne mai leaga decat copilul din pacate, iubire, respect, sprijin, intelegere astea numai exista demult si nici numai vreau sa consider bca am o relatie cand doar eu lupt ca sa mearga relatia mai departe.el se gandeste sa ne mutam cand de abia ne permitem s atraim din salariul lui stand la ai mei apai sa mai platim si chirie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Am facut un cv normal nu variana cv europass ca nu ma pricep asta este sunt mai batuta in cap situatia psihica nu imi permite sa ma gandesc la invat acum au revenit norii gri peste relatia si ma gandesc din ce in ce mai serios sa rup pisica in doua si sa ma despart ca pe zi ce trece vad ca nu ma potrivesc ca am facut greseala sa ma marit devreme sa vad ca nu am aceleasi teluri, vise, preferinte si ce mai vreti voi cu sotul meu in concluzie nu avem nimic in comun,pe noi nu ne mai leaga decat copilul din pacate, iubire, respect, sprijin, intelegere astea numai exista demult si nici numai vreau sa consider bca am o relatie cand doar eu lupt ca sa mearga relatia mai departe.el se gandeste sa ne mutam cand de abia ne permitem s atraim din salariul lui stand la ai mei apai sa mai platim si chirie

http://alinahandmade.blogspot.com/


Alina, eu iti trs. modelul si tu doar completezi ! Nu te mai desconsidera ca vin si te ciomagesc, sa stii ! Ti-am mai spus si iti repet toate vin de la neajunsuri . Va aruncati vorbe grele prea usor, uite acum ai posibilitatea sa faci o schimbare, sa incercati sa stati cu chirie, n-ati fi nici primii si nici ultimii care fac lucrul asta . Dati-va o sansa, iertati-va si viata vi se va parea mult mai usor de parcurs. Daca nu risti macar o data in viata o sa traiesti intrebandu-te la "ce-ar fi fost daca v-ati fi mutat?". Ma tot gandesc la tine ce te determina sa renunti asa usor ? Gandeste-te si la Delia, ce greu ii va fi fara tati langa ea .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana nu as avea din ce sa traiesc daca ma mut cu chirie mor de foame la cat mai ramane din salariul lui si acum am invatat numai jignesc trec direct la fapte, nu are rost sa jignesc pur si simplu numai vreau sa fiu calcata in picioare si sa ma umilesc sa primesc atentie si sa ne rezolvam problemele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna dimineata !

Ca de obicei, io-s prezenta la .... Mai vine cineva?

Alina, cum esti azi ? Dar Delia ? I-a mai trecut tusea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana sunt varza astazi cu cheltuielile sotu imi spune ca am cheltuit aiurea banii knd am dat pe o reteta si aia compensata sau gratuita cik 45 de lei k ieri am fost cu Delia la doctor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Mariana sunt varza astazi cu cheltuielile sotu imi spune ca am cheltuit aiurea banii knd am dat pe o reteta si aia compensata sau gratuita cik 45 de lei k ieri am fost cu Delia la doctor

http://alinahandmade.blogspot.com/


Compensata...daca era gratuita nu dadeai nici un banutz. Banii se duc de parca n-ar fi fost niciodata.... Vezi ca ti-am trs. e-mail cu ce ti-am promis !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Ms mult de tot Mariana dar acum sunt daramata psihic al meu sot mi-a zis k fiecare sa isi rezolve probleme singur si ca fiecare e ptr el si k pe el nu il intereseaza ce probleme am eu k el nu imi spune mie ce probleme asre el si chestii de genu

Mergi la inceput