Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (90)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

La multi ani, sentyM!

Pe 17 incepe scoala, bine ca nu au anuntat sambata viitoare. Pe mine nu ma incanta ideea. As fi preferat o saptamana de vacanta de vara in plus. Sau or sa taie o sapt. din vacanta de iarna... tot naspa mi se pare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Fetelor am citit undeva ca inceperea anului scolar s-a amanat pentru 17 septembrie...Este adevarat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Crissy acum am vazut ca ai scris de scoala ca s-a amanat pentru 17 septembrie....Ce nebunie....Le place sa zapaceasca copii si parintii....Asta este!


Puiutz cum mai este Raducu? Pana la urma de la masea a fost lipsa poftei de mancare? E mai bine ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

no bine..acu chiar ca nu mai stim ce si cum..desi nu suntem la stat, gradinita noastra incepe odata cu cele de stat, dar pe parcurs vacantele sunt mai putine. acu oare cand vor incepe, pe 10, cum s-a anuntat, sau pe 17???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Salut fetelor!
Noi aseara am fost la concert ma bucur ca nu l-am ratat. M-am si intalnit cu profa de italiana din liceu
Azi avem program de relaxare asa ca merg sa fac o placinta sau ceva cu branza dulce (mi-a cumparat marius ca cica poate fac ceva bun, dar el niciodata nu mananca ), apoi cand se trezeste radu sa dam o fuga in parc

Va pup we frumos!
Am vazut si eu o conferinta cu abramburica incare zicea ca incepe scoala pe 17

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alice_Elena

Salut fetelor!
Noi aseara am fost la concert ma bucur ca nu l-am ratat. M-am si intalnit cu profa de italiana din liceu
Azi avem program de relaxare asa ca merg sa fac o placinta sau ceva cu branza dulce (mi-a cumparat marius ca cica poate fac ceva bun, dar el niciodata nu mananca ), apoi cand se trezeste radu sa dam o fuga in parc

Va pup we frumos!
Am vazut si eu o conferinta cu abramburica incare zicea ca incepe scoala pe 17

Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si Radu Stefan (27.12.2011)


Alice ....asa imi place de tine...Tanara, frumoasa, ai 2 copii minunati.....ai rabdare cu soacrele.....te si distrezi ...Esti super mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurika1982 spune:

Citat:
citat din mesajul lui baby78


La multi ani mami Sentymary! Sa fii sanatoasa si fericita alaturi de cei dragi sufletului tau!!!!


Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor si Mara


La multi ani si de la noi!!!

Laura de Cristian Alexandru 10.08.2010 si 27+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

la multi ani, mami senty_mary


Isa (19 iunie 2010) si Maria (26 iunie 2001)

poze iulie 2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

La multi ani Senty Mary!! sa fii sanatoasa, fericita si o femeie implinita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palomina spune:

Neatza!!!!! Haideti la o !

Da, noi am reinceput mersul la gradi din 20 august deja , a fost vacanta doar cu 2 sapt inainte. Gabi, mergem la Cuibusorul Zanelor! Deocamdata nu am ce le reprosa....si sper ca nici ñu voi avea avand in vedere cei 1150 lei pe care ii platim lunar.

Azi vin ai mei pe la noi si le vom da vestea

O zi buna!

mami de Antonito din 18 august 2010 si 10+

Mergi la inceput