Bucurii de septembrie-octombrie 2006 (10)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

buna dimi,

multumim pt urari
am avut si noi petrecerea de 6 ani la Mc Donald's ca acolo si-a dorit fulgerica. A iesit ok, a fost foarte vesel si multumit de ziua lui. Au fost si Cosmina / Monique si Ana Maria / Izty Bitzy.
Mission accomplished !!! Poze pe fb

La multi ani si distractie placuta tuturor sarbatoritilor !

Pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

buna dimineata!

la noi e asa urat afara,ploua mocaneste...nu prea am chef de nimic.si in week-end a fost la fel,am stat in casa ca soata a avut febra 39 si a avut nevoie de ingrijiri.

am facut impreuna cu juniorul gogosi,a mancat cu asa pofta din ele,cred ca au fost cele mai bune de pina acum,mai ales ca a participat la intreaga operatiune.

sa aveti o saptamana frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

Buna dimineata si LA multi ani sarbatoritilor de azi Mario si Darius Stefan!

la noi ploua,vreme urata si friggggg,as vrea sa mai fie cald macar cateva zile ca e deprimant dimineata cand ne trezim si e asa intuneric si umed!

azi copilul e la padure cu toata scoala si ajunge mai tarziu dar a dat porunca sa il astepte cand vine o portie de macaroane cu branza dulce si smantana la cuptor.

lilina vazut pozele de pe FB,distractie pe cinste a avut juniorul si e inconjurat numai de domnisoare frumoase!

Lexi au sarbatorit-o pe Maria ieri la gradinita colegii?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
La multi ani, Mario si Darius!
Osna, da, am dus ieri un chec cu fructe confiate la gradi si niste suc si au sarbatorit-o pe Maria. Era tare incantata, a purtat coroana aia toata ziua prin casa, ar fi luat-o si la plimbare insa ploua si s-ar fi udat, asa ca a lasat-o acasa.
Si la noi ploua si e urat, sper insa sa mai vina ceva zile cu soare, nu de alta dar ne-am cumparat niste tuia, vrem sa incepem sa ne punem gard viu, asa ca avem de sapat.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
La multi ani, Tudor si Antonio!

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna dimineata!
Ce-i cu linistea asta pe-aici???
La multi ani, Sofia Ana!

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

buna dimineata

si la multi ani sarbatoritilor de ieri si azi!
eu ieri am trebaluit prin casa,am sters chiar si geamurile ca de saptamana viitoare avem musafiri din romania.vine nepoata soatei la noi si cu ocazia asta m-am mobilizat la un pic de curatenie generala,am bagat florile de pe terasa in apartament,am scos hainele de toamna-iarna mai la indemana ca sunt sanse mici sa se mai indrepte vremea pe aici si sa fie de tricou
maine cand il iau pe junior de la scoala plecam la prietenii nostri in nord,in wolfsburg peste week-end.au casa cu gradina si baiatul de varsta lui matei,se joaca foarte frumos impreuna.

azi are fiu-miu 2 fete la el in vizita dupa scoala,chiar imi spunea azi de dimineata:"mama sunt cu 3 fete in casa"

nu cred ca mai apuc sa intru pina luni asa ca va doresc un sfarsit de saptamana cu soare si vreme faina si ma bucur ca miercuri e LIBER!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna ziua (ca dimineata nu mai e)!
La multi ani, Ana-Maria!

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor!
La multi ani, Tudor Alexandru, Toma, Gabriel si Dora!
Maria mea are iar febra, de data asta mare, in jur de 40, nas infundat, dureri de cap si, de dimineata a si vomitat. Sunt fff ingrijorata.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

buna seara!
am ajuns de prin plimbari si intru rapid sa va salut si sa urez La multi ani, Tudor Alexandru, Toma, Gabriel si Dora!

lexi nasol cu Maria,saracuta! ii doresc multa sanatate! am auzit tot drumul la radio despre epidemia asta din estul tarii cu Magen Darm Grippe.sper sa nu se extinda si pe la noi.

o seara frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput