Bucurii de septembrie-octombrie 2006 (10)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tanima_i2002 spune:

Helooou!!
Nimeni de atata timp?
La multi ani in noul an!!! Si numai bine! Noul an sa va aduca fericire, implinire, prosperitate si multe realizari!
Eu am inceput foarte naspa anul. Sper sa nu o tin asa tot anul. Imi ajung atatia ani de ginion si suparari. Speram ca noul an sa imi aduca mai multe schimbari in bine, nu in rau. Dar sunt optimista si inca mai am speranta ca va rasari soarele si pe strada mea.
pup bucurii dulci si mamici de bucurii!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Tanima, la multi ani si tie! Imi pare rau ca ai inceput anul prost, dar sper din suflet sa continuea mult mai bine. Daca simti nevoia sa te descarci, fa-o.
Fetele au creat un grup de Facebook, Bucurii de septembrie-octombrie 2006, ne gasesti acolo, ceva mai active decat aici.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanima_i2002 spune:

Care va' sa zica de aia ati disparut subit de aici, v-ati mutat pe alte meleaguri. Eu fac parte din acea categorie de persoane care nu are facebook si nici nu voi avea, probabil ptr ca si profesional nu imi permit sa ma expun.
Cu rabdare le trec pe toate cu bine, desi acum is tare suparata ca de 2 saptamani nu am stergatoare la masina, am cumparat un set si nu au fost bune si al doile-a set mi l-a desperechiat sotul care mi-a rupt sistemul de prindere cand a vrut sa mi-l prinda . Si toata saptamana a tot plouat/burnitat si eu cu un singur stergator. Asa ca numai buna nu a fost. Si tot de-al-de dastea, mici, marunte dar enervante rau.
Week-end placut tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Off, Tanima, e tare nasol cu stergatoare proaste, daramite fara. Sper sa se rezolve cat mai repede problema asta. Ai dreptate, cand se aduna multe maruntisuri din astea e tare enervant. si capul sus. Iti doresc o saptamana usoara!

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput