Aradence DC (175) - cu gandul la Moni :(

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

da?? pana acum nu era prietenos?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

La multi ani, Bogdi! Tu esti barbatul in casa, sa cresti mare si sa ai grija de mami! Flavia, ai copil scolar deja! Ce a trecut timpul....

Miha, multumim de gazduire. Eu una m-am simtit foarte bine!
Nu pot sa spun decat "bis"!!!



Mama Marei si a Dorei


Tren de noapte

www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

La multi ani Bogdi!
Flavia, sa-ti traiasca frumosul!

Si io m-am simtit super la Miha!
Ma bucur ca v-am reintalnit!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Bogdi! Sa cresti mare,sanatos si sa ai succes la scoala!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

La multi ani, Bogdi!
Flavia sa-ti traiasca scolarul, multa sanatate si noroc...
Miha, a fost tare fain...Multumim p gazduire...
Cristina si gemenele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Am fost la scoala sa o cunosc pe invatatoarea lui Matia. Sunt tare incantata de ea si de ce vor face. Invatatoarea e tinerica, finuta si plina de entuziasm.
Nu vor avea caiete, doar fise, se vor juca, adica prin joc vor face totul. Se pune mare accent pe activitatea de grup-sa invete sa colaboreze, sa imparta sa fie intelegatori unii cu altii-, ca urmare si creioanele , plastilinele vor fi la comun ca la gradi, nu vor primi teme pentru acasa.Vor avea voie sa-si aduca jucarii de acasa si daca au o jucarie preferata aia va fi invitata la scoala Totul va fi pastrat la scoala vor avea nevoie doar de gentuta de gradi pentru apa si pachet. Dupa mine cam seamana cu sistemul step by step. Anii urmatori vor continua cu aceleasi metode de predare, deci se renunta la metoda clasica.

Am intrebat-o ce stie pentru la anul. Si mi-a zis ca va ramane tot sistemul asta cel putin asa le-au spus cei de la Bucuresti acum la curs.

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Flavia ,cu intarziere "La multi ani lui Bogdi !"
Miha m-am simtit bine la tine ,ma bucur ca v-am revazut pe toate.Cum o cheama pe invatatoare?


Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliclara spune:

Helllauuuuuuuuuuuu everyone!
am lipsit motivat...invat si iar invat si as tot invata.
Ma gandesc sa-mi rapesc sefa o ora sa fiu doar cu ea sa-mi raspunda la intrebari.
Am adus infanta acasa, incercam sa ne acomodam in noua formula si noile conditii.
Va las mai jos un link, daca stiti de unde se pot procura cele trebuincioase, sau sa il dati mai departe...va multumesc!
Weekend placut!
http://ninulescu.wordpress.com/2012/09/07/s-au-dus-si-astea/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliclara spune:

Buna dimineata!
Las o , un fursec, o briosa, un suc...sa nu ziceti ca nu aveti de unde alege pentru mic dejun.
O saptamana usoara, tuturor.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Neata buna!

Aliclara, multam de cafa.
Noi am fost in weekend la nasi la Oradea, apoi o tura prin Felix unde m-am si ars....nu ma asteptam sa fie asa puternic soarele. Duminica obor, masa de pranz la o prietena si odihna.
Ar trebui sa merg si eu saptamana asta pe la gradi sa anunt ca ajung si ale mele cu intarziere.
Ieri m-am sarbatorit, tacit....am facut 2 ani de la operatii.
In rest toate bune.
Voi?

Mama Marei si a Dorei


Tren de noapte

www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade


Mergi la inceput