Aradence DC (175) - cu gandul la Moni :(

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

chiar ma bucur ca sunteti pentru. Sincer imi si imaginam cum au sa curga mesajele de refuz

Eu zic sa mergem si noi marti dimineata ca e ZIUA EUROPEANA A PARINTILOR! Ce ziceti??



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Clau, eu pot doar miercuri si joi. Marti pot doar daca este dimineata devreme, adica pe la 7-7.30 ca apoi fug la real.

Mama Marei si a Dorei


Tren de noapte

www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

uffff eu nu cred ca ma incadrez cu tensiunea. N-am trecut de 100 cu aia mare nici cand am fost in travaliu. Mi-oi lua-o acasa sa nu ma duc pana acolo si sa ma refuze.
Pot in orice zi

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Miha, nici eu nu am trecut de 100 dar tot am donat

Cris, eu doar am propus o zi, ca de altfel mi-e indiferent, important e sa fie dimineata!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Clau, Ada, merge si Calin marti dimineata. A zis ca merge cu voi si trebuie sa-l tineti de mana sa nu-i fie frica.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Aradencelor sunteti mai mobilizate, in campania "Doneaza Viata", decat Bucurestiul.

Curajoaselor!



LILIANA COSMIN ANDREI (28.01.2010) si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

www.dropshots.com/teonic" target="_blank">POZE

MONICA70 ARE NEVOIE DE NOI

"Exista un singur copil frumos pe lume, si este al fiecarei mame!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Multumesc pt felicitari.A fost o surpriza si pentru noi.
Astept cu nerabdare sa miste ,parca nu sunt la a treia sarcina.A reusit intr-o zi sa ma demoralizeze rau o colega ,gravida si ea ,dar in 6 luni, cu povestile despre cum a miscat piticul la 14 saptamani.

Mela e foarte incantata si Serban la fel.Mi-a spus ca daca va fi fratior o sa-l lase cu toti bakuganii si bleidurile si daca-i surioara "nu-i bai" .Ma tot pupa pe burta ,parca o vad pe Mela acum 5ani.

Am inteles ca nu v-ati fi asteptat la mine dar de ce la Alina? stiti ceva ce nu stiu eu?
Cristina, zici tu ceva cu nasa si fina .

Imi pare rau de Tudor si Diana ,de parintii lui Moni...Trebuie sa le spuna copiilor, cineva, foarte clar ce se intampla,parerea mea.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

ALINAAAAAAAAAAAA, vrem subiect nou
Spune-i lu Calin ca-l tinem de mana si daca cumva lesina ii facem si respiratie gura la gura

Carmen, nu stiu de ce dar chiar nu ma asteptam la tine Oricum ma bucur mult pentru voi! Si eu mi-as dori o fetita dar nu-s de acord niciunu din baietii mei ...sa le fac o surpriza??

Asadar, haideti sa stabilim o zi Daca nu poate Cris sa vine marti atunci haideti sa mergem miercuri dimineata... e ok pentru voi?

Teolinda,


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Vin si eu la donat, problema mea e la fel, cu tensiunea, dar sa vedem, poate cine stie am noroc. Singura chestie e ca eu vreau sa fiu la 8 acolo, ca dupa trebuie sa vin la munca. Deci sa ma sunati sa imi spuneti cum ramane, ca nu stiu cum intru pe net zilele astea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

am facut sub nou,sunt scurta ca nu-mi merge tastatura la calc.

Mergi la inceput