Aradence DC (175) - cu gandul la Moni :(

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui Melania 14

Vad ca ati scris de numa' la subiect
Alina condoleante.Oare stiam ca e bolnav?dar ce conteaza e trist ,foarte trist.


Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)



Carmen, da, am scris eu aici pe forum in urma cu aprox. 2 ani. A fost operat de doua ori de tumora cerebrala, in urma cu 4-5 luni a fost la Szeged, dar era deja tarziu, din pacate.

A fost atata lume la inmormantare!...el a fost politist in Lipova si era foarte cunoscut.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

Ce bine ca intru rar si nu trebuie sa astept sa se elicudeze misterul .Chiar eram si eu curioasa ,dar recunosc ca nu m-am gandit nici o clipa la tine Carmen. Felicitari si sa fie totul asa cum trebuie.

Gabi recuperare usoara. Acum nu stiu in ce consta interventia ,dar banuiesc ca nu-i ceva placut.
Alina condoleante .Ai pomenit tu de varut-o ca nu-i bine deloc si uite ca s-a dus si el.
Cristina ioi si tu cu banii de cheltuieli ca astia la tv or inceput deja tot de asta sa discute ca in fiecare an .Sunt penibili .
Miha ,David e la gen 21 la scoala ,ca si Bogdi.
Ioana te-ai repatriat,ca te-am vazut intr-o seara ,dar eram in masina si n-aveam cum sa te salut ca te zarisem prea tarziu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui ILDI25


Ioana te-ai repatriat,ca te-am vazut intr-o seara ,dar eram in masina si n-aveam cum sa te salut ca te zarisem prea tarziu.

Ildi cu David(2.05.2006) si Ivett(25.07.2008)

Ioana Pufy?

Ildi, cum v-ati acomodat la scoala?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Carmen, felicitari!Nici eu nu ma gandeam la tine...
Gabi, recuperare usoara...
Alina, condoleante...

Cristina si gemenele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Citat:
citat din mesajul lui Melania 14

Nu sunteti atente deloc ! sau sunt eu prea subtila?

Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)







Carmennnnnnnn, asta da surpriza! De la tine chiar nu ma asteptam Sa fie intr-un ceas bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Carmen, felicitari din suflet, ma bucur tare mult pentru voi.



Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Salutare.
Carmen, felicitari! Ma bucur pentru voi. Nici eu nu ma asteptam...la niciuna din voi de fapt.
Ioana a fost acasa intr-adevar, a stat doua saptamani dar a fost foarte ocupata. A plecat luni seara inapoi. A ajuns chiar dupa ziua lui Nicolas in tara.
Alina, condoleante.
Clau...300 sms-uri? Da' de ce atatea? Asa bine functioneaza sistemul? Ioaaai...
Am vorbit azi cu Cristi. Anca16, daca mai e valabila oferta cu psihologul sa ne dai numarul de telefon. Poate pentru copii e mai bine sa nu discute acum, dar bunicii sunt la pamant. Au nevoie de ajutor. Mi-a povestit cu vocea tremurand de plans ca l-a intrebat buni pe Tudor "cine vrei sa vina dupa tine la gradi?" Si Tudor i-a spus "Cristi si Ramona...dar cand se face mami bine o sa vina ea dupa mine?" Puiul mic si scump spera in continuare ca ingerii sa-i dea voie la mami sa se intoarca la el. :(


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Felicitari Carmen.. sarcina usoara si un bebe asa cum ti-l doresti.


Ada... ma gandesc mereu la parintii Monicai...mai ales la tatal ei.. nu stiu de ce... poate pentru ca imi aduce aminte de tatal meu. Ati zis voi ca mama Monicai este la pamant... uff sper din suflet sa puteti rezolva cu un psiholog si sa-i ajute cat de cat sa mai depaseasca un pic momentul acesta atat de tragic... de dragul copiilor macar.
Dragul de Tudor... imi aduce aminte de baiatul meu cel mare care avea 3 ani si jumatate cand a murit tatal meu iar noi i-am spus ca este "plecat la tara" il tot astepta... pana la urma dupa aprox. 1 an i-a venit lui sa zica "poate ca bunicul a murit"... l-am luat cu mine f rar la cimitir fara sa ii spun cine este acolo si de ce mergem la cimitir... abia astazi cand ne-am dus la cimitir sa plantam niste flori de toamna m-a intrebat cine este acolo la cimitir "Poate tatal tau, mami?!" si-atunci i-am confirmat. Acum are 6 ani si 10 luni si intelege altfel lucrurile... mi-a pus o multime de intrebari dar cu toate astea nu a fost ff depresat de faptul ca bunicul nu mai este..ii jucau putin ochii in lacrimi.. Pentru copii.. timpul le reolva pe toate.. pentru noi adultii este mai greu.

Toate bune tuturor!

LILIANA COSMIN ANDREI (28.01.2010) si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

www.dropshots.com/teonic" target="_blank">POZE

MONICA70 ARE NEVOIE DE NOI

"Exista un singur copil frumos pe lume, si este al fiecarei mame!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Carmen felcitari!
Ada- ma bucur ca buni ii accepta, o sa vb si eu Maine cu Buni sa vedem ce Mai imi spune dar stiu ca Tudor a zis a invatatoare ca mami e la cimitir
Sper sa gaseasca ajutor si alinare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat

Mi-a povestit cu vocea tremurand de plans ca l-a intrebat buni pe Tudor "cine vrei sa vina dupa tine la gradi?" Si Tudor i-a spus "Cristi si Ramona...dar cand se face mami bine o sa vina ea dupa mine?" Puiul mic si scump spera in continuare ca ingerii sa-i dea voie la mami sa se intoarca la el. :(


Tren de noapte

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Am scris de nu stiu cate ori si am sters.
Saracutul Tudor, ce-o fi in sufletelul lui si in mintea lui...
Nici nu mai pot sa scriu...mai ales dupa ziua de azi (de la inmormantare).
Si parintii lui varu-meu sunt terminati, mai ales mama lui.
De el nu au ramas copii asa mici, are o singura fata, are 18 ani.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput