Fulguleti de nov-dec 2006 (9)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Donia

saryta si Laura, multumesc muuuuult de tot! Sunteti tare dragute

saryta, La multi ani si pentru adolescenta ta si de ce nu, si tie, ca doar inca n-a trecut luna, nu?

Laura, eu inca fara FB. Mi-e dor de toata lumea, si as vrea sa aud despre fulguleti, dar ma tine un junghi enorm cand vine vorba de FB...





draga mea ... probabil ca tu ai mai multe info de ai acest junghi. pana la urma, din cate stiu eu, poti sa iti faci profilul privat astfel incat sa te "vada" doar prietenii. iar ca sa intri in grupul fulguletilor e suficient sa fii "friend" cu o singura persoana dintre cei care scriu pe DC. asa ca, parerea mea e, poti sa iti faci cont pe FB strict pentru a scrie la si cu mamicile de aici . te mai gandesti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Hello? Is anybody out there?
E liniste mare pe aici.
Noi suntem bine; Luca parca a reinceput sa lucreze mai bine la scoala si la after; nu am mai avut incidente cu colegii, dar a decojit un perete de vopsea la after (chiar nu stiu unde erau doamnele).
In rest, in weekend Luca merge la patinoar, acasa mai facem exercitii cu piciorusele, cand are chef. E tare greu ca nu avem timp seara decat o ora si un pic, si mai este si cina, si spalatul si joaca.

Si nu am ajuns la munte . Iarna viitoare.

Mergi la inceput