Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *443*

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Ilinca, eu ti-am scris aseara un mail de pe mailul comun. Azi dimi cand veneam spre serviiciu (mai exact cand eram pe trecea de pietoni) mi-am dat seama ca nu l-am semnat. Apoi am zis ca nu conteaza cine il semneaza ci doar continutul si efectul asupra ta. Ce rapida am fost in constatare, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Hello,

Stie cineva care este traseul de concediu al Olgai? Ma gandesc ca daca data trecuta cand au fost in croaziera s-au oprit la Lisabona, poate se opresc si anul asta:)

Fac de mancare dar e ceva ciudat cu legumele astea straineze. Prea fierb repede. Si pastele si orezul fierb mai repede ca la noi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

eu zic ca nu sunt prea inalta 170 iar Flo 185. dar toti din familia sotului sunt inalti.
iar de par, nu stiu ce sa zic, e posibil sa fiu eu paranoica...se mai intampla si in plus sunt fetite la gradi care au codite lungi, chiar impletite

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Unde sunt poze cu gemenii? Deci Sophiphi e cat Bogdanel, cam asa erau si la Moieciu;)). Aaa, de Crina se vede claar in poze ca e o lungana, manechina se face! Silvi, si tu esti foarte inalta sau pe cine mosteneste? Dar parul e cretz/carliontat, normal ca da impresia ca creste mult mai lent, adica mie mi se pare normal...

IULIA va invinge CANCERUL

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!

noi nu avem emotii cu gradinita pentru ca de la 1 an si 10 luni crina a mers zi de zi, cu exceptia unor scurte vacante, o saptamana de Craciun, o saptamana vara...cateva zile cand mai plecam pe undeva la plimbare.
pentru Crina va fi o schimbare doar de locatie si de doamna. la gradinita de copii mari unde o sa mearga acum va avea si trei colegi din grupa de la cresa dar si pe verisoara ei Bianca si verisorul Razvan. Sper sa se acomodeze foarte repede si sa nu avem probleme. defapt, sper sa ii placa la fel de mult ca la cresa si sa o indrageasca pe doamna.

Anaan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

A-propos de "gradinita de copii mari", am trecut in grupa mijlocie! Am cornuletz mare ce-mai!!!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 16+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

Crina zice ca merge la gradinita de copii mari pentru ca la cresa erau amestecati copii de 1 an cu unii ca ea de trei ani+. la gradinita insa vor fi toti de varsta ei si se bucura. dar deabia merge la grupa mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

A-propos de "gradinita de copii mari", am trecut in grupa mijlocie! Am cornuletz mare ce-mai!!!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 16+

IULIA va invinge CANCERUL!

+1
am neste emotiiiiiiii maine intzep mandra; in sfarsit am gasit o clinica sa ma primeasca cu biletul de trimitere: mai bine m-ar intzepa pe mine; dar nu mai zic nimik, doar ma rog sa-i gaseasca tanti aia venisoarele

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 11
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Zvon: deschiderea anului scolar sa fie pe 15 septembrie.

Ati auzit ceva despre asta?pe siteul ministerului nu zice nika.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Bianca, Olga pleaca in croaziera pe 15 sept abia , intra ea sigur sa-ti raspunda la intrebare


Inapredaaaaaa !!!! la raport te rog !!!



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Hihi, Floric, ma gandeam eu ca tu esti cu mailul!
Iuca, esti foarte tare, felicitari pentru vointza, arati super, mai buna niste poze sa ma motivez si eu!
Silvi...cica nu esti prea inalta, la 1.70...io ce sa zic atunci?:))))
Denisamada, felicitari pentru trecerea in alt "segment gradinaresc"!
Bebe-strumph, cred ca n-am fost pe faza: de ce trebuie s-o intepi pe Ari?
Cuscraaa, unde esti, sa ne spui de prima zi de gradinita?...

Mergi la inceput