Oportunitati de munca la domiciliu (5)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

trimis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

Momentan adjudecat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns litora spune:

Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilor

Citat:
citat din mesajul lui litora

Multumesc
Sincer, am stat ca pe ghimpi pana am venit de la servici si am vazut ca a fost multumit de ce am lucrat. Imi era teama ca poate am inteles gresit, ca poate am scapat din vedere domenii...asa, ca la inceput, ca nici cu engleza nu stau excelent.
In plus eu i-am trimis de sambata fisierul si el abia azi l-a vazut. Am avut timp sa ma stresez.
Aveam deja setata data de 10 de cand mi-am facut contul asa ca pe 10 ramane. Sper sa nu patesc ca pe Zeek ca acolo trebuiau sa imi intre in decurs de o saptamana cam 200 dolari si atunci au suspendat aia site-ul

wow 200dolari, dar cum ii facui maica pe zeek, ai cumparat prostii din alea de biduri?!... oricum nu mai conteaza, procesul va dura mai bine de un an si cine stie de la ce suma vor considera ca trebuie sa despagubeasca membrii..eu cred ca vor returnati doar banii depusi de membri pentru cumparare de biduri si ramasi in aer ca tranzactie neterminata, eu cerusem plata unor dolari (nu mai tin minte suma 26 sau 30usd), nu cred ca ii voi vedea vreodata

eu sunt in mutari, nu ma pot baza pe timpul meu si nici nu stiu cum va fi conexiunea internet la noua locuinta, daca am, in ce conditii am..si tot asa...de asta am lasat-o mai moale cu aplicatul la proiecte, insa recunosc ca mi s-a si luat de cate aplicatii am facut si rapsuns a fost in cel mai fericit caz ca s-a alocat proiectul altuia...dar cele mai multe au fost de expirare a ofertei, ceea ce m-a descurajat f tare...de ce mai posteaza frate daca nu merg pana la capat?...sau posteaza si apoi contacteaza aplicatii in particular?...habar nu am, strategiile mele de ofertare nu au dat rezultate nici alea

am primit doar doua oferte de prostii gen affiliates, mai ceva ca zeek, pe langa ca erau de mizerie te si tineau cu ochii in ecran ore in sir, am testat unul, in 2 ore am castigat 30 centi, dupa cele 2 ore mi-au detectat IP-ul si mi-au transformat automat centii in pence...adica am castigat 0pence :))...d'ale internetului maica

Nina,mami de,




Da, din pacate am avut proasta inspiratie sa cumpar bid-uri. Dar am fost atat de aproape sa scot banii... Doar 10 dolari am reusit sa ii "salvez"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

Gata!
Prima tura predata si revizuita "superficial - Pare ok pana la aprofundari" (:D acu sper sa nu aprofundeze de sa ne usture pe undeva).

Banii sunt pe drum, maine iau legatura cu cei in asteptare pentru tura a doua.

Seara buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Buna fetelor, cum merg proiectele voastre? vad ca aveti activitate intensa pe-aici.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

Raspund eu ca am revenit (dupa un deces si un drum pe nepusa masa in moldova.... ) Fetele merg ok, unele mai usor, altele mai greu, dar toata lumea isi da silinta.

In seara asta o sa fac si plati catre cei care au terminat prima transa.. Dupa a doua (peste vreo 10 zile)o sa mai am nevoie de oameni noi...

Va tinem la curent.
De fapt le las si pe ele sa spuna daca au ceva de obiectat in ce primeste colaborarea noastra :).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Ma bucur ca lucrurile sunt ok.
In ce priveste zeek-ul, cred ca stiti deja ca SEC-ul a preluat compania cu scopul de a o lichida. Au angajat firme de avocatura pentru a dovedi in instanta ilegalitatea sistemului. De cealalta parte a baricadei, un grup de afiliati s-au grupat intr-o organizatie si au dat la randul lor in judecata SEC-ul pentru ceea ce ei considera un abuz si pentru a demonstra legitimitatea sistemului care a stat in spatele companiei zeek rewards.
La momentul la care zeek s-a inchis, noi aveam in cont aproape 10.000 puncte VIP si am scos in cash aprox. 4.000 dolari. Au fost multi alti afiliati din US si din toata lumea care au scos mult mai multi bani decat noi in cele aprox. 18 luni cat zeek rewards a functionat.
Timpul va aranja probabil lucrurile si va dovedi cat de legitim a fost sau nu.
Ce pot spune este ca actiunea SEC-ului aminteste de procesul prin care Amway a trecut cu guvernul american, cu zeci de ani in urma, pentru a legitimiza sistemul MLM, care la vremea respectiva era considerat piramidal si ilegal. Cei de la Amway au reusit sa demonstreze ca ceea ce ei au inventat era cat se poate de corect si legitim. Sistemul pe care zeek il implementase era unul inovator de asemeni, si care dadea rezultate. M-as hazarda sa speculez ca prea bune rezultate pentru a fi acceptat de guv. american.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Citat:
citat din mesajul lui xxxwoman

De fapt le las si pe ele sa spuna daca au ceva de obiectat in ce primeste colaborarea noastra :).



Nimic de obiectat, numai de multumit. Azi cheltui primii bani incasati in urma colaborarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

:) Io nu ma las pana nu stiu pe ce i-ai dat :)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

Si eu multumesc.
AZi am terminat o tura

Monica, mami de 2 : Andreea Ioana (11 iulie 2007) si Ana Maria (13 noiembrie 2008)

www.andreeaioana.ro/displayimage.php?album=31&pos=37" target="_blank">Ele doua

Povestea sarcinii si a nasterii Andreei

Povestea nasterii super rapide a Anei Maria

Mergi la inceput