FIV la Clinica Promed System(3)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Imi doresc , imi doresc !!! Sper sa se intample atunci
Nu nu, alegi tu ca daca ar fi dupa mine nu as da nici unul
DAR, am zis ca facem jumi juma sa nu se supere nici una deci iti alegi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

sa stii ca la asta ma gandeam cand urcam scarile acum . ce ar fi sa facem jumi-juma , adica frateste ?

am incercat sa merg nitel in parc , dar nu prea m-au tinut piciorusele , asadar am revenit acasa si ma bag in pat .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Eu sunt fata de cuvant. Daca asa am spus, asa ramane !!!!
Nu te stresa prea mult! Nu face prea mult efort... Incet incet
Somn usor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

nici nu stii ce bine suna .

ma gandesc ca ar fi asa simplu : merg saiau vreo 2 gata facuti si sunt ai mei sa nu ma mai chinui in felul asta cu emotii ; uite ce fac emotiile din om - neom . asa ma simt eu acum . pe alta lume total . ametesc , abia merg , sunt neclara si as dormi , dar nu prea pot din cauza la afurisita asta de presiune din plamani .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Suna bine , nu-i asa ???
Dar stai.. Daca faci tu inaintea mea, faci si tu la fel. DA?!??????
Eu zic, sa stai mai mult prin casa. Sa nu faci prea mult efort. Si daca e ,sa iesiti seara cand se mai racoreste afara , sa mergeti incet incet...
Sanatate muuullllllttttaaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

ce e promis este promis .

astazi am fost nitel mai bine . sper sa pot pleca in conzediu . este destul de obositor si tre sa conduc fix 1298 km pana la sora mea in atena .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:


Ma bucur ca esti mai bine cand o sa plecati? Faceti cu schimbul , tu si sotul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

plecam luni dimi . o sa mergem cu ambele masini caci mergem cu tot familionul : parinti , socri . asadar nu exista schimb , ci calule dai bataie .

ieri am incercat sa merg cu masina , insa se clatina strada cu mine si nu am mers mai mult de un km . hahaha , iti dai seama ? plecam la constanta si veneam in aceeasi zi , la timisoara etc . acum , nici pana la paine nu ma descurc , bine ca nu mananc paine .

te pup . azi plecam la brasov pentru week-endul asta . o sa incerc sa conduc eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Drum bun
Ai grija cum conduci, daca simti ca nu mai poti sa iei o pauza.
Cum e vremea la Brasov ? Cum ai condus? A fost ok?
Distractie placuta si la Brasov si la Atena! Sa te distrezi si sa te relaxezi!
Cat o sa stati la Atena?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

buna
am condus foarte bine pana la brasov si dd a vrut sa am o zi frumoasa . aseara ne-am intors ca nu ma simteam bine - ao fost draguti cei de la cazare si nu ne-au taxat pt noapte . astazi am avut cea mai grea zi . nici macar pana la baie nu pot merge drept . parca merg cu avionul si este in picaj tot timpul . pe la 11 aveam 114 puls .am luat un betaloc si mi-a mai csazut , insa parca sunt intr-un tren al groazei .

nici nu stiu ce voi face maine . cu dd inainte . a sa stam in functie de tolerabilitatea mea . duminica ar trebui sa fim inapoi ca sotul incepe scoala - este profesor , amandoi suntem dar el inca profeseaza - dar nu e musai caci poate reusim sa mai pasam vreo 2 zile pana marti . depinde de mine .

te puppp si sa ai o saptamana reusita .

Mergi la inceput