LMA Juniori de Iulie-August 2004*8 ani*(102)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Salutare si de la noi
Aici e vara, asa ca io`s "bine" :-)))
Noi am fost ieri toata ziua plecate, pt mine a fost oribil de greu :D, io nu`s molista, copiii au intrat la Brave si noi mamicile ne am plimbat si plimbat si mancat prostii ... Copiii au bocit la film :D



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corianai spune:

Bre Darie mi-o luat ceva timp sa pricep ce e aia "molista" io mi-s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

io nu`s, io cand vad magazinele alea, sclifositele de vanzatoare, mi se apleaca instanat; de preturi nu zic nimik, am gasit la reducere rucsac pt sport nike, la 50 de lei :D rozzz turbat :-)))
si in sfarsit, Rox, am luat si deo din DM, sar`na pt sfat fi`mea e incantata rrrau !



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

mie nu-mi pasa din ce vacanta le taie..deh fiecare cu interesul personal ..cert este ca acum cu infiintarea cabinetului...scoala imi mai trebuia

Cori spor la fotbal!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Am mai cautat, se pare ca nu s-a taiat de nicaieri, au scurtat pur si simplu...Bun asa...:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Fericitelor, inca doua saptamani de vacanta. Noi maine incepem...asa ca azi am fost dupa cumparaturi. Am reciclat ce am mai putut de prin casa, gen markere, creioane (cred ca am gasit peste 50 neascutite), gume, etc
Adela a incarcat totul in ghiozdan plus o plasa mare si acum negociaza cu tacs-o (care o duce maine la scoala) sa care si el plasa. Tacs-o o tachineaza spunand ca "Mugli" e puternic, ca doar a crescut in jungla.Asa ii spune de vreo 2 zile, de cand ia studiat mai bine tunsoarea - cica e ca Mugli, iar Adela spune, pai atunci tati e Balu si mami Baghera...asa ca suntem o familie traznita.
Gata plec afara...sa profitam de ultima zi de vacanta.
Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata
Liliana succes sa aveti anul asta!
recunoasteti personajele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ioi ce dulci sunt, pupam cu drag cvartetul



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

nu mai avem ce pupa, ca s-au carat ieri
n-am apucat sa ne vedem decat foarte scurt anul asta, cica ne scoatem parleala la anu'...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Neata!

Super simpatice papadiile.
Eu propun ca pana intr-a patra sa ne intalnim un weekend la mare si unul la munte in formatie mai largita...:) (usor de zis )

Faza tare ieri dupa amiaza, imi venea sa las treaba balta si sa intru sa va povestesc:
"Mami, mami, vine Maria intr-un suflet la mine...Trebuie neaparat sa ne cumperi paranix!
Dada, ala ce mai e?! zic eu, stiind ca ele cer tot ce vad la reclama la Tv.
E pentru paduchi! zice Maria suav...(sa-mi scape tigaia din mana!)
Aoleu, ai paduchi!?
Nuuu, n-am, da' zice ca ne face parul matasos! Ia-ne si noua!"


O zi frumoasa sa avem!

Mergi la inceput