** Delfinasi jucausi la a doua aniversare (88)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

La multi ani pentru cei ce si-au sarbatorit onomastica ieri!!!Scuze pentru intarziere

La multi ani, Miguel! Aelita, sa aveti numai bucurii de la cretulinul mic si de la cei doi mai mari!

Cris felicitari pentru fetita! SN stie ca va avea o surioara? Cum a reactionat?

Ainotna, ce rau imi pare ca te-ai imbolnavit si a trebuit sa renuntati la distractie . Cum te mai simti? De la ce a fost? O toxiinfectie alimentara? Sasha cum este acum? Sanatate multa la toti!

Noi am fost ieri seara sa ne plimbam prin Neptun si am fost "agatati" pentru un casting pentru copii (pentru reclame in reviste, prezentare de moda etc). L-am inscris si noi pe Raducu, acum sa vedem ce "talente" de fotomodel are

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Oana, stii ca mie imi place in ior e si aproape de voi, nu mai pierzi timp pe drumuri. Asa pot veni si cu radu. Oricum, daca se stabileste in alt loc vin si acollo.

Otilia, ce frumoasa e matza mica


Mara de vreo sapt adoarme foarte greu. Dar greu! Ma enervez in fiecare zi. La pranz stau si 45 minute sa adoarma si seara la fel 30-45 min, depinde cine e cu ea. Am lasat/o treaza in unele zile, dar de pe la 6 nu tr mai intelegi cu ea, si seara tot greu adoarme am si trezit-o mai devreme azi, in ideea ca o culc mai usor.. Oricum, se vede ca e obosita, uneori cere singura la somn si tot ne chinuim
Ma enerveaaaazaaaa raau (stiu ca e un kkt, fata de alte lucruri grave din viata, dar bu ma pot abtine sa nu ma enervez).


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

la multi ani tutror sarbatoritilor!
la multi ani miguel!

la multi ani celor care poarta numele de radu:radu de puiutz mic,radu de alice elena.
azi ,la ortodocsi, se praznuiesc sf martiri brancoveni:Constantin, Constantin, Matei, Stefan, RADU si Ianache.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

La multi ani! Miguel, sa fii sanatos, a fii cuminte si norocos!

Criss Ma bucur mult ca vei fi mamica de 2 fetite cu fundute sa dea Dumnezeu sa fie sanatoasa si sa va bucurati impreuna de comorile voastre!


Intalnirea mi-ar placea sa vin dar eu nu am copiii acasa sunt inca la Brasov, daca se accepta sia sa....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Histamina, multumesc. Cum esti? Sebi?
Anca, bineinteles ca se accepta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

sebastian, 9.400 kg, 85 de cm,vorbeste,se joaca, rade si e mai mamos ca niciodata.

eu:daramata,devastata,ravasita dupa plecarea monicai70.aceiasi ochi la fel de mari,verzi,plecau acum 3 ani,aceeasi maladie:cancer,doar numele difera: tatiana sulfetului meu, cea mai buna prietena a mea.
inca cineva paraseste gasca.imi e si mie greu sa merg mai departe.imi e infiorator de greu.
a ramas "sora" mea de gasca, tzitziri.ne ridicam moralul,azi mai mult ea mie,decat eu ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefania_97 spune:

Histaminaam vazut listele cu rugaciuni si m-am rugat alaturi de voi desi nu o cunosc mi se pare teribil. Ingrozitor de greu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

La multi ani, Miguel! Sa ai parte de tot ce e mai bun!!!!! Mami Aelita, sa aveti parte numai de bucurii si intelegere iar cele trei minuni sa sa aduca numai impliniri!


Cris felicitari pentru fetita! Esti o mamica bogata....mamica de fete

Paula, e greu ca deja sunt in saptamana 40 ...copilul e mare si ma cam doare cand se misca.....Maine merg sa ma vad cu doctorul (sotul doctorei mele) sa stabilim detalii!


Puiutz timid Raducu dar deja se face fotomodel.....

Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
39+ Mara Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

la multi ani,Miguel, scumpete mica si carliontata! sa ai o copilarie fericita, fara griji! aelita, , poze, poze!


Isa (19 iunie 2010) si Maria (26 iunie 2001)

poze iulie 2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

Ma scuzati ca vin cu intarziere sa zic si eu La multi ani pentru.:
Iulia Alexandra de Otiliav
Victor-Andrei de onimir
Miguel de aelita

si pentru toti cei care au sarbatorit ieri de Sf Maria .

Alice sa stii ca si Tania a inceput sa adoarma f greu tot asa imi ia uneori si 45 de min sa o adorm,am incercat si eu fara somn dar nu se poate ,nu ma mai inteleg cu ea.Pana acum vreo sapt in 10-15 min max era adormita...offf



PS:am scris acum vreo 30 de min mesajul si am uitat sa-l trimit

Mergi la inceput