Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (15)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ma duc acum in bucatarie....Anastasia lingea lingurita de tort mi-a dat matusa-mea si la pachet o bucatoaie de tort si o scosesem sa mananc si hop si ea repede. nu stiam de ce-i asa liniste

merg sa ne imbracam sa iesim. pfuuuu ce mireasma vine de la buburuza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

roxy...si dupa L aceasi mireasma...ma mir ca nu a ametit catelul...

astazi vine I de la gradi cu prietenii ei (din bebelusie, de la bloc, de la gradi!) ......deci o sa am la copii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

andreea si eu fac curat, ca tot asa... si la mine miercuri era zi de curatenie mare si cum miercuri e sarbatoare...am schimbat si asternuturile...
roxy, da asa e conteaza modelul +culoarea, bun tortul?
yasmy, puup , ma duc sa citesc , sa vad daca ma apuc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

si pana sa ma hotarasc eu daca sa fie verde sau albastra.... nu mai este decat rosie si albastra... asa ca decizia a fost usoara maien dupa masa ajunge trici pe albastru... deci acum as fi vrut verde :(.....cine ma mai intelege???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

andreea au trecut supararile????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns persi spune:

Ziua buna si de la noi!!

Lavi,ai apreciat ff bine avantajele tricicletei,exact asa am gandit si eu,plus ca o va folosi mai mult timp fiind 3in1.
Pe mine m-a ajutat enorm tricicleta,Raducu nemaistand in carucior absolut deloc de cand a plecat in picioare,mi-a fost de mare ajutor.

Roxi,si eu am muulte cunostinte care au divortat sau care sunt in prag de divort...raman socata cand vad ca mai sunt si copilasi la mijloc..ai dreptate sa ne dea Dumnezeu intelepcine...

tuturor de la mic la mare
...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Hello!

Aseara pana la urma am facut saramura cu prieteni si o pereche de fini...ma rog..sotul a facut-o

Legat de trici, eu la Cata deja nu mai folosesc bara de protectie, Cata se tine f bine de ghidon, iar sesutul este ca la o bicicleta. Am vazut pe net la 160 ron aici http://magazin.denylook.ro/index.php?main_page=product_info&cPath=3&products_id=40&zenid=t4itgo8ptp3o07u6cq8pbthit2, si va garantez ca e f rezistenta, ca doar e calarita deja de al doilea copil.
Si mie mi se par fff scumpe cele pe care le-ati ales voi

Azi am tras o tura prin Cocodrillo, si le-am luat gecute de toamna, impermeabile, cu captuseala detasabila...la 100 RON, sunt f incantata

Nu mai stiu ce sa fac pt maine de mancare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada nu mrge site ul. si mie mi se par ff scumpe su initial am spus ca mai mult de 150 lei nu dau.... ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

poate asta merge, numai ca e pe alta culoare si cu 8 ron in plus. Noi avem pe rosu cu albastru
http://www.magazinuldemasinute.bizoo.ro/vanzare/275786/img/Tricicleta-de-metal-pentru-copii-DHS-107-A4#1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada, stiu modelul si iasmi a avut ceva asemanator...dar s a facut praf.... oricum acum sincer daca ar fi sa cumperi la ora actuala una ai lua la fel???
de ex, astea la noi in magazin sunt cam 200 lei, pai nu mai bine am mai pus 70 lei si sa iau una mai frumoasa, moderna, sigura, etc.etc

Mergi la inceput