** Delfinasi jucausi la a doua aniversare (87)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laurika1982 spune:

Oana,concediu placut!

Laura de Cristian Alexandru 10.08.2010 si 24+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

La multi ani, fetita frumoasa si dulce Iulia! Sa fii sanatoasa si sa nu-ti lipseasca nimic! Mami Otilia, sa te bucuri impreuna cu sotul de printesele voastre frumoase!

La multi ani, Victor Andrei de onimir! Sa cresti mare, sa fii sanatos si ascultator! Onimir, voi ce mai faceti?

Ooana deci veniti la Eforie Nord! Daca vrei trimite-mi nr. tau pe PM sa ne auzim la telefon, poate reusim sa ne vedem! In Eforie mi-e mult mai usor sa vin, stam f. aproape de iesirea din Constanta spre Eforie.

Ochidut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maurice spune:

La Multi Ani Iulia, sa va traiasca draga Otilia si sa va bucurati de ea si de toata familia voastra frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Otiliav

Multumim, multumim! Azi aveam ceva de terminat insa maine imi iau concediu si o sa o alint extra. In ultima vreme asa jeleste cand plec de acasa. Face un botic trist.
Si zau ca nu stiu cand au trecut cei doi ani.

Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)



Otilia jos palaria in fata ta...Eu in primul rand te admir cate poti sa faci si cat de bine faci fata la tot ce inseamna familie, servici ...casa ....si viata in general.... Esti o femeie bogata pentru ca, in primul rand, ai trei fete minunate si dragostea ta s-a multiplicat de 3 ori....

Distractie placuta si sa petreci timp minunat cu fetele tale

Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
39+ Mara Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Oana, bineinteles ca vreau sa ne intalnim. Deci pt 23 ne organizam da?

La multi ani Iulia! La multi ani Victor! Sa va faceti maaari, frumosi si destepti!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alice_Elena

Oana, bineinteles ca vreau sa ne intalnim. Deci pt 23 ne organizam da?

La multi ani Iulia! La multi ani Victor! Sa va faceti maaari, frumosi si destepti!


Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si Radu Stefan (27.12.2011)



Da, in 23 ne intoarcem de la mare in Bucuresti si ABIA ASTEPT SA NE INTALNIM!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Puiutz ti-am trimis PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

La multi ani Iulia! Cu sanatate multa, cu dragoste si bucurii cat cuprinde, blondino! Felicitari Otilia pentru toate cele 3 comori! Ai cu ce te mandri!

la multi ani Victor! Sa fii sanatos si fericit mereu!

Ma bag la somn!

Oana, concediu placut!

Rodi, am citit pe fb ca si-a revenit Isa cu mancarea, ma bucur. Vlad nu e mare mancacios de felul lui. Daca nu il prostesc sa stea in scaunul de masa, nu mananca mare lucru. In vacante aproape deloc nu mananca. Dar cel mai rau ma enervez cand nu vrea sa guste!!! Si ii spun ca daca nu gusta macar o data nu mai facem una/ alta, nu mergem afara, etc. Dupa prima lingurita isi da seama ca e totusi bun si apoi mananca... La fel face cu fructele, nu vrea sa manance. Dar daca reusesc sa il pacalesc cu prima muscatura, nu se mai opreste :)

Ca vorbeati de Mi in moldova. Mi/ar place sa vin. Dar nu stiu ce va fi pana atunci cu activitatea mea. Si avem o nunta in 6 oct ( imi e groaza de ea ca e nunta de noapte, si ma intorc la 3-4 dimi acasa, iar v la 7-8 e fresh si bagat in priza...) o sa vad daca il cul la soacra-mea ( o usa mai incolo). No, deci ramane de vazut cu mi, daca putem vin cu maaaare drag.

Va pup, mamici scumpe. Mi/e dor de multimea de pagini scrise in timpul sarcinii sau in primele luni de bebe. Acum copiii ne tin ocupate mult, majoritatea au inceput munca... Mi/e dor de voi, sa am timp sa citesc pe indelete mesajele voastre, sa am timp sa raspund. Vise, taica, vise :)



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissteo spune:

La multi ani, Iulia!

La multi ani, Victor!

Sa cresteti mari, frumosi, voiosi si norocosi!

Mamici, felicitari! Sa va traiasca copiii!

Eu am un Albert marait de ieri de cand sunt la serviciu, aseara cand l-am luat in brate m-a si muscat in semn de protest. Si l-am intrebat daca e suparat si mi-a zis daaa, pe cine, zic eu? mami tuuu, pai de ce, pecat paaaa vici. A fost atat de scump. Teo ma tine la curent cand vin, cand a plans albert, si are tot felul de consideratii- cred ca plange pentru ca mama lui nu e langa el, poate ii e dor de mama lui, verbalizeaza ce simte si el. Imi sunt atat de dragi si mi-e asa de dor de ei cat sunt la serviciu si sunt atat de suparata ca stiu ca vreau sa schimb ceva cu jobul si inca nu stiu cum sa le potrivesc pe toate.Adica nici nu vreau sa stau acasa in primul rand ca nu-mi permit, in al doliea rand ca nu ma simt bine nefacand nimic din care sa iasa banuti, dar serviciul nu ma mai reprezinta deloc, imi e asa de ciuda ca m-am intors acolo, imi place ce fac, dar nu-mi plac altele, oamenii, limitarile de toate felurile, etc etc. Nici nu mai zic, azi imi venea sa plang de nervi.

Ochidut, parca tu intrebai cand dorm? de ieri de cand merg la serviciu la 11 seara trag de mine sa mai ochii deschisi, dar tricotatul imi face mare placere, ma relaxeaza si in timp ce lucrez ascult la tv si imi ordonez gandurile. Imi place asta, nu-mi pare rau decat ca nu am timp atat de mult cat mi-as dori, ma tot uit la ce fire am si-mi trec tot felul de idei prin minte, timp sa am sa pun in practica cate ceva.

Noapte buna tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

La multi ani Iulia !

La multi ani Victor !



Mergi la inceput