Asp opt(802)Felicitari emilia,cosminutza,ariana!

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ankcta spune:

kmy pt cafea, e ffff gustoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankcta spune:

Ma bag la din urma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diarnyina_s spune:

Neata fetelor,
Gaby, azi sunt sunt ziua 18, daca ar fi sa ma testez, asta daca am avut pana la urma ovulatie luna asta, testarea as face-o pe 21 august (ziua 30). Am ales ziua 30 deoarece luna trecuta mi-a venit in ziua 31, una din rarele cazuri in care mi-a intarziat atat, dar probabil intarzierea a fost de la utrogestan.In mod normal am un ciclu de 28-29 zile.
Imi poate spune cineva, vit E trebuie sa o iau pana in ovulatie,sau dupa, sau pe toata perioada? Inhiba ovulatie sau cresterea folicului? Vitamina E in farmacii se gaseste sub aceasta denumire sau sunt pastilute in combinatie cu alte vitamine?
MeAlex, Draguta, Ramyana, Emi, Miha, Kmy, Cos-minutza, Maria, Daena, xdidi, Moni


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

neata fetele si de la mine
kmy_black multumim de cafeluta
draguta in principiu sunt bine cu moralul stau mai prost, m-am hotarat sigur in septembrie fac o IA, sper sa am rezultatele la secretie bune ca doar sunt patita cu diversi balauri pana atunci il vitaminizez si pe sot cu diverse pastile




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

cos_minutza tu ce mai faci, cum te simti?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankcta spune:

Ariana sa ai o sarcina usoara, usoara si negretoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankcta spune:

Miha nu te mai amari cu sotul! Inca nu realizeaza k in burtik este buburuza pt k nu e palpabil pt el. Las k o sa vezi cum o sa fie atunci cand creste burtik si buburuza face sport

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katy82 spune:

Buna fetele!
Moni imi pare rau sa aud ca ai facut rubeola. Sti ca si eu am avut varicela in primavara. Sunt boli mai greu de suportat de adulti decat de copii. Ca si leacuri babesti mie mi s-a spus sa pun otet pe burta ca sa iasa afara bubitele, sa nu se formeze pe interior. Legat de bebe cel mai bine sariti luna asta. Si eu am stat in stres ca a izbucnit varicela dupa ovulatie. Sa iti iei mixtura mentolata pt mancarimi. Hai ca la mine dupa 2 luni a venit bebe, sper sa fie si la tine asa! Sanatate multa!

10+
http://lmtf.lilypie.com/3ap2p3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankcta spune:

Katy intri la noi si nu lasi pupicei de molipsire?!
Pai ce vom prinde eu, camcris si draguta ? Pt ca tot vorbeai de titlu cu mana mea o sa-l scriu si va arata as: Asp opt. Felicitari ankcta, camcris, draguta,monique, xdidi, kity! Nu trec capitolul pt ca nu are loc

pt celelalte , nu va supi , va trec si pe voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankcta spune:

Mie una imi plac f mult fluturasii si buburuzele, pe langa broscute (bijuterii) asa ca tb sa fac parte din odiseea buburuzelor!

Mergi la inceput