Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *440*

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Daca tot sunt libera pe net, m-am intors sa elucidez metafora sufletului pereke (nu-sh cum imi scapase mesajul). So, asteptam vesti frantuzesti non-vomitacioase!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 12+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

La multi ani Cami! Sa fii puternica si sa traiesti multe realizari. Dumnezeu sa te pazeasca!

La multi ani, Simona! Sa fii sanatoasa si fericita alaturi de cei dragi.
La multi ani Sebi! Sa ai o viata minunata.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Toata lumea e la balaceala/plaja/gratar ??

Noi asteptam sa se trezeasca Ada sa mergem la o baie,de dimineata am fost in parc, tare bine si racoros

Haideti la o bere tufetelor, sa ne racorim !

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Toata lumea e la balaceala/plaja/gratar ??

Noi asteptam sa se trezeasca Ada sa mergem la o baie,de dimineata am fost in parc, tare bine si racoros

Haideti la o bere tufetelor, sa ne racorim !



La o bere virtuala ma bag si eu, kiar si la una de-aia "de gravide'! De balaceala/plaja/gratar nu poate fi vorba...
Copii mei nu au venit de la Tgv (nici nu au plecat de la tara, de fapt), dar eu mi-am facut de cap si m-am uitat la un film si deja sunt mai happy!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 12+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Mada, stiam eu ca nu ma lasi la greu !! Ma bucur ca ti-a revenit buna-dispozitie

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Vai, a inceput Sophia sa zica "mesi"(merci:))), fara sa-i fi zis nimeni ca asa trebuie:)), ma cheama sa-i duc "sosop" si apoi imi zice:"mesi, mesi!"
Azi mi-a intrecut asteptarile la haleala, am facut legume la cuptor (dovlecel, vinete, cartofi, ardei rosu, rosii, ceapa) si a mancat cot la cot cu mine, din acelasi valau:)) La nici o ora i-a trebuit nectarina..si a balotat 3, una dupa alta! Saptamana asta aproape ca nici n-a mancat deloc ciocolata, "outz" (kinder) n-a mai cerut de o saptamana...e bine!
Ah, am uitat de ceilalti sarbatoriti ai zilei:
La Multi Ani, Simona-Adrisimo!
La Multi Ani, baiat-frumos-Sebi!
Vreau poze de la ambele evenimente!;))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

bv Sophia

noi ne uitam la "ice age", insa ne incurca sonorul ca e scris dvd=ul prea naspa rade de maimuta care are dintii urati k nu s=s spalat pe dinti

eu ma bagai la o limonada, chiar cum e berea aia cu merisoare de la red's? ati incercat=o careva?

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 6
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Mno, ne asteapta o noapte disco, de un sfert de ora s-a pus la somnul "de pranz"
Probabil se va trezi pe la 20.30 si mergem in "pac" la "popogan", numa bine-a fi si taica-so acasa, azi a avut emisiune radio de la 14 la 19 (are inca, de fapt)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Nu pot sa cred, vine bestfrienda mea in tzara!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Mada, stiam eu ca nu ma lasi la greu !! Ma bucur ca ti-a revenit buna-dispozitie


Ma tratez!

Mitza a trecut de Titu! (A se citi "a plecat de la Tgv")

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 12+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput