Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *440*

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramona7575

Va salut de dupa mormanul de praf, of, nu mai reusesc sa scp de el, daca stiam ca e asa nebunie nu mai spargeam nici o camara ...

De doua zile l-am dus pe Stefan la fratele ca nu aveam timp de el, statea in praf si mai mare deranjul cu el prin preajma.
Nu a intrebat nicioadata de noi, se culca si mananca regulamentar iar azi-dimineata cand s-a dus sptul sa-l ia pe frate sa-l aduca la noi Stefan s-a grabit sa zica "Nu viau acasa, ma mai oc (joc) un pic cu Utin(Iustin)". Ce fel de copil avem ? Nu ne duce deloc grija desi e un pupacios si imi zice de 10 ori pe zi sa-l "iubec" . Abia astept pana diseara sa-l iau acasa, asa mie dor de el sa-l strang in brate, e prima data cand nu e plecat de acasa...

Sa ma laud un pic - avem o masina dichisita de taiat gresie/faianta, s-a chinuit sotul si fratele si au spart 3 faiante din 3, cu multe incercari pe buctelele ramase... m-am bagat eu in peisaj, mi-am asezat burta pe aparat si am taiat cu brio pana acum 7 bucati fara sa sparg nici una . Mai am vre-o 12 ... Imi pot da licenta in domeniu

Mada - te doare burtica sau vomiti ? Pup sa treaca, sa ajungi cu bine la termen



Spor la treaba.

Nu, problemele mele sunt pentru bb, starea mea fizica este buna (cel putin aparent).

Ana, eu o stiu pe-aia cu sarurile, de cola nu-sh ce sa zic.

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 12+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

Cateva inghitituri, dar fara bule.
Asa sincronizare mai rar...si Anastasia e fix in ac situatie de azi-noapte.Eu banuiesc niste jucari de la coltul de joace din holul primarei. Alta sursa nu mi se arata.
Mada- Mai multa seriozitate, va rog frumos. Cred ca va procopsirati cu un no2 nastrusnic.

Ramona- S-o mai fi saturat si ochi azurii de tine...(glumesc). Poate chiar il deranjeaza praful.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui andiaroro

Asa sincronizare mai rar...si Anastasia e fix in ac situatie de azi-noapte.Eu banuiesc niste jucari de la coltul de joace din holul primarei. Alta sursa nu mi se arata.

ana

alexandre (17.02.2006) si anastasia (14.03.2009)


Suflete pereche


Sanatate Anastasiei!

Andrei a mai varsat o data cand s-a trezit ( pe la sase) si de-atunci nu. A facut si-un pui de febra (37.7). De vreo ora a mancat niste biscuiti si a baut apa, sper sa nu le mai vad la fata si pe astea.

IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Cu Cola n-am bifat succesuri, ca tocmai acum s-a gandit Gulia sa aplice invataturile materne: Cola nu-i buna, nu-i sanatoasa, are cafea si a refuzat categoric sa ia o dusca.

IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Anaan,Roro insanatosire grabnica sufletelor pereche"

Mada rabdare...fara tutun si o sa uiti totul cand o sa ai cozonacelul in brate

Ramona spor si sa scapati cat mai repede de praf
Simona bafta ,sa gasesti baietii pentru ceea ce ti-a propus

Novus ma bucur ca esti pe Fb asa admir frumusete de fata muuult mai des si-mi inseninez zilele


all


~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Buna seara,

Vin si eu pe aici! Sper ca toata lumea e bine. Nu mai varsa nimeni, nu mai evolueaza niciun BB la paralele, praful s-a sters...

Scriam si pe mailul comun. Inca nu s-au operat modificarile pe site. Sper ca luni sa se faca.

Monn, sa imi dai niste detalii despre Adevarul sa mai imping si din alta parte ca sa fie treaba sigura.

Ma bucur ca Iulia este mai bine. O sa ziceti ca aberez, dar un mare efect asupra evolutiei l-au avut si gandurile bune. Am transmis si transmitem energii pozitive si conteaza si asta. E bine ca avem toate acelasi obiectiv si stim incotro mergem.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Hello !!!

Sper ca Andrei si Anastasia sunt ok si mamicile lor s-au linistit

Noi ne-am intors acum din oras, am fost iar la mos Opinca , copiii s-au simtit tare bine si noi la fel

M-am uitat si eu pe site si nu e modificat nimic , mai asteptam

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Stati, ca nu cred ca a apucat Simply sa trimita. Mai aveam si eu ceva de zis asa ca a ramas ca le trimite luni, oricum nu lucra nimeni in weekend.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:


CAMI

Iti doresc multa putere prietena draga sa treci peste hopul asta cu bine !!! Si Iuliei multa multa sanatate
Va pup si va imbratisez cu drag din pacate doar virtual

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Ahhh, mi-a luat-o doamba Novus inainte.

La multi ani, cea mai puternica mamica! La multi ani, blondo , si sper ca la anul sa fie cea mai frumoasa aniversare a ta si s-o petrecem impreuna si sa-ti sufle Iulia in lumanari si sa te bata la cap sa tai tortul mai repede



Mergi la inceput