Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *440*

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Buna!

BIANCA, condoleante. Iti doresc putere, sa o poti sustine si pe mama ta. Numai ganduri bune

MONN, ce vesti bune. Am vrut sa iti spun ca am trei exemplare de ziar Libertarea cu povestea Iuliei, mi le-a dat nenea care ne-a ajutat, sa imi spui daca le vrei.

ILINCA, de vinri pana miercuri suntem si noi in Maramu. La Vadu Izei. Eu am telefonul tau, dau un semn si vedem cum facem, habar nu am la ce distanta e de Baia Mare. Vorbim

Gata, fug, mergem la o aniversare asta seara, asa ca bagajeleeee

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Va multumesc de suport!

Sunt bine! Deocamdata. Probabil pentru ca inca nu l-am vazut. Abia maine il scoatem din spital.

Vladimri a plecat cu Robert la mare (trebuia sa fie el maine la Eforie asa ca si-a luat si amicul)

Eu sunt acasa. Mi-am luat o bere. Sunt sigura ca nu o sa ma ia somnul dar mai am niste whiskey de rezerva.

Mama e cu frate-miu.

Nu stiu ce sa va mai spun...ma bucur de vestile bune din partea Iuliei. MA bucur mult. Sincer. Chiar daca sunt putin amarata acum.

Mai avem cateva hopuri dar le trecem. Ne fortam si pentru E112 o sa vina si banii de la Romtelecom, o sa urmeze apoi campania cu SMS-ul. O sa fie bine!

Va iubesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Bianca

IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Bianca, suntem cu gandul alaturi de tine
E greu ,stiu ...



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Bianca: suntem alaturi de tine, m-ai facut sa plang cu te iubesc-ul de la final , la asemenea momente imi dau seama cat sunteti de importante in viata mea

M-au bucurat tare mult vestile bune despre Iulia, Doamne ajuta sa fie bine pana la capat




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui gigelica20

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

A murit


Condoleante!


_

http://iulia-elena.blogspot.ro/



Gigelica ,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009


Condoleante si de la noi si multa putere, Bianca!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Madam doctorita din Ro zicea ca, din punctul ei de vedere, operatia ar putea avea loc peste 2 saptamani. Amu nush daca in 2 sapt o sa fie gata si E112, si banii o sa fie stransi in cont.

Io cica organizam concert caritabil in octombrie

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
IULIA va invinge CANCERUL
Where there's a will there's a way
Every saint has a past. Every sinner has a future.


pai, nu-s cum sa zic ca sa nu fiu negtiva, dar oamenii astia nu se gindesc si la aspectul financiar? aici ar fi o armata de asistente sociale sa rezolve E112 in timpul ramas (vorba vine, ca nu e nevoie decit de un om care stie ce are de facut si CUM)... acolo cine si ce face?

Lasind deoparte partea materiala, sint foarte bucuroasa ca Iulia e gata de operatie si abia astept vestile bune cum ca s-a gatat si ca a fost neasteptat de bine si ca Iulia e gata de joaca cu copiii la gradi

Monn, da cu mojito sa-ti treaca nauceala :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Seara buna!Vineri vin in Bucuresti si sunt libera cat e meciul, daca e cineva dispusa pt o intalnire, astept un semn!Eva pleaca la mare cu bona exact in aceeasi perioada, si am emotii...Edit: sambata e meciul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

BIANCA, si noi te iubim

ANAMARIAME, ai PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Va las cafea.

Eu m-am trezit pe la 6 si ceva. Neimportant.

Ma duc la birou sa imi rezolv urgentele si apoi ....

Vorbim mai incolo.

Voi sa fiti vesele si sa umpleti pagini multe ca sa citesc eu in weekend.

Mergi la inceput