Piatra Neamt , Perla Moldovei (96)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

'Neata!
Pe dealuri spre Bicaz e alb de zapada. Mergem cu sania? Hai! Cine se baga?



Fetele, am o rugaminte. Aveti vreuna (sau un sot, un prieten, un vecin) un drum la Bacau saptamanile astea? eumada vrea sa ne trimita niste saci cu faina, zahar si graunte pt familia din Valeni, dar trebuie aduse de la Bacau. Daca stiti pe cineva care are drum incolo si portbagajul mai liber, dati si mie un semn. Sar'na!


In alta ordine de idei, sa aveti o saptamana usoara. Eu am o lene de ma doare, dupa 3 zile de stat degeaba.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosminiq spune:

'neatza!
Daaaaa, fulguie afara!!!
Si eu sunt nerabdatoare sa vina sarbatorile...chiar asa cu nebunia dupa cadouri tot e un sentiment placut atunci cand vina Mos Neculaie, Mos Craciun..Eu il astept poate vine si la mine,cine stie??Cosmin nu mai zic ca in fiecare zi se uita pe calendar si numara zilele pana la craciun.Imi spunea aseara ''mami, ce ar fi daca am face bradutul ca ar fi frumos!!"Dragul de el crede in magia sarbatorilor, in Mos Craciun..o sa vedem de la anul daca tot asa de inversunat o sa fie pe copii care au ''tupeu" si indraznesc sa ii spuna ca de fapt Mosul suntem noi parintii.
Allexa, foarte frumoasa zona unde va mutati, e liniste!Felicitari si sa de-a DD sa realizati tot ce v-ati propus!
Magda, ai ajuns deja la 30 de sapt???Ce repede trece timpul.Va doresc multa sanatate si nastere usoara.Pe cand e termenul???prin februarie...10 -15 nu??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Capitol nou:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=175961


Mergi la inceput