Piatra Neamt , Perla Moldovei (96)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Le-am vazut, le-am vazut...pe ele, sarmalutelearatau super, cred ca trebuie sa mai faci
My Lady - ca sa fac poze trebuie sa-mi caut aparatul si in invalmaseala care este la mine, abia imi gasesc sosete.Mai avem mult pana punem la punct totul.Din celalalt apartament nu am luat nimic din mobila, i-am vandut-o proprietarei acum vreo doi ani, in ideea ca, atunci cand vom pleca sa ne luam totul nou.Numai ca ne este cam greu sa mobilam acum tot apartamentul.Le-am facut camera baietilor( da, acum baietii dorm singuri in camera lor!), bucataria si in sufragerie ne-am luat o canapea si am dat comanda de mobila partial, ca nu ne-au mai ajuns banii( dar nici aia nu a venit inca ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaR spune:

Buna dimineata!
Ce faceti fetelor? Sunteti obosite? Ati stat cu ochii pe reduceri...nu-i asa? Dau eu o cafea dimineata asta ! Poftiti va rog!
Adina, sa pui poze din noul apartament, ca eu stiu despre voi doar ca v-ati mutat. Nu se stie cand ajung sa va vizitez , dar poate venim cu colindul. Vali nu imi spune prea multe. Adevarul e ca nu prea avem timp sa vorbim. Programul lui de lucru...
De mine va spun ca am 30 de saptamani de sarcina si inca nu stiu ce o sa fie bebe. E un copil pudic si ori sta cu spatele ori cu piciorusele stranse, asa ca nu se vede nimic. Asa a fost si la Teo. Nu am stiut toata sarcina ca e fetita, doar am avut o banuiala. La nastere mi s-a confirmat.
Insa, orice ar fi, important e sa fim sanatosi.
Sa aveti o zi frumoasa!

Magda, mamica fericita de fetite: Ana Maria si Teodora si

http://magdahobbyarts.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Buna dimineata!

Am rugamintea sa va uitati un pic la ce am povestit aici :

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=174823&REPLY_ID=7608980 si daca aveti idei cum putem ajuta, ce putem face, va rog sa imi spuneti.

Cristina , crezi ca putem ajunge cu pozele astea la dl candidat in colegiul 1? Copii astia sunt in Valeni, poate vrea sa ii cunoasca pe cei de la care cer votul. Stiu ca tu nu ai nici o implicare politica , dar ma gandesc poate stii pe cineva care stie pe altcineva ... stii cum e. ..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

As fi tare curioasa ce dorinte au scris pe lista pentru Mos Craciun candidatii din circumscriptia in care isi au domiciliul acesti copiii...imi vine sa-i intreb pe paginile lor de FB - domnilor, ce va doriti de Craciun? ce le doriti acestor copii de Craciun?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui LoraG76

As fi tare curioasa ce dorinte au scris pe lista pentru Mos Craciun candidatii din circumscriptia in care isi au domiciliul acesti copiii...imi vine sa-i intreb pe paginile lor de FB - domnilor, ce va doriti de Craciun? ce le doriti acestor copii de Craciun?


(Niciodata sa nu spui niciodata!)






Pai candidatii isi doresc de la Mos Craciun 4 ani de mandat, sa poata face mult bine alegatorilor din colegiile pe care le reprezinta, nu?!!? ce altceva si-ar putea doari? cumva un mandat sa poata fura si sa=si faca afacerile proprii prospere? Nuuuu! nu cred!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
Hai, mai Laura, cum poti vorbi asa de bietii oameni care trag din greu pentru noi 4 ani...nici macar nu se mai gandesc la ei si la propriile familii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Buna dimineata!
Ma faceti sa rad, dar asa este, din pacate.
Buuun, am facut cafeaua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

Buna dimineata! nu am mai citit de mult aici , rusinica mie. Urez "La multi ani" celor dragi pe care ii sarbatoriti azi ! eu abia astept sarbatorile, sa fac bradutul , sa vad luminitele, am fost ieri in Petrodava si la et 3, cred, era superb, braduti, globuri,un targ de Craciun.
Gravidutelor, abia astept sa va aud ca aveti in brate micile comori.
Va las o cafeluta, un capucino si niste biscuiti cu scortisoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Neatza! Si o duminica placuta tuturor!
Am inteles ca au fost aprinse luminile de Craciun in oras. Ati avut drum prin oras aseara? Peste cateva zile vine Mos Nicolaie. Ati fost cuminti anul asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Cristina, daaa...foarte cuminti am fost...asa de cuminti, ca vor primi cadouri doar copiii!:)) Sa stii ca apreciez foarte mult faptul ca dl. Andrei Ignat se va implica in cazul familiei cu probleme.

Are cineva de vanzare o bicicleta pt. 7-8 ani second? Vrem sa cumparam una pentru fetitele din Valeni, una din ele asta isi doreste de la Mos Craciun.

Mergi la inceput