** Delfinasi jucausi la a doua aniversare (86)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

La multi ani Andra!

La multi ani Clara!

La multi ani Andre!

Sa aveti sanatate, bucurii si multa iubire alaturi de familie!




Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

iuliana, sorina, mai puteti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_goga spune:


La multi ani Andra!!!
La multi ani Clara!!
La multi ani Andre!!!
Sa cresteti mari,sanatosi si sa va bucurati parintii!!

Mami de Bogdan-Andrei(13.07.2010) si 37+ Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_goga spune:

Citat:
citat din mesajul lui tanti

Fetelor care ati fost in Bulgaria ce acte v-a trebuit pt copii ca sa puteti iesi din tara?


Andrei 11.02.2006 si Matei Alexandru 23.06.2010

Pasaportul, atat. Dar am luat si copie dupa certificatul de nastere, pt siguranta.

Mami de Bogdan-Andrei(13.07.2010) si 37+ Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_goga spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alice_Elena

iuliana, sorina, mai puteti?

Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si Radu Stefan (27.12.2011)

nu prea, eu am impresia ca s-a intors de-a curmezisul si de 2 zile ma inteapa ficatull, sau ce o mai fi de nu pot sa ma misc. luni merg la control si vineri sper sa o punem de o cezariana. sa vedem cum iesim de la control luni. mersic de intrebare. pup

Mami de Bogdan-Andrei(13.07.2010) si 37+ Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nela_didea spune:

Citat:
citat din mesajul lui rodyka

la multi ani fericiti si fara griji sa aveti, Andra, Clara si Andre



Isa (19 iunie 2010) si Maria (26 iunie 2001)

poze iulie 2012


LA MULTI ANI CU DRAG SI DIN PARTEA NOASTRA, SA CRESTETI MARI SI CUMINTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nela_didea spune:

Citat:
citat din mesajul lui baby78

Citat:
citat din mesajul lui stefania_97

Acum 2 ani am fost binecuvantati cu un baietel scump si drag. A fost dragoste la prima vedere si de atunci desi nu credeam ca e posibil in fiecare zi ma indragostesc din nou, de mici gesturi, de ochii lui frumosi, de felul in care doarme, de manutele lui care ma imbratiseaza, de zambetul lui care imi lumineaza zilele.

Va pup si va doresc o zi frumoasa

Viata in patru :)
Stefania, mami de fetita nazdravana www.flickr.com/photos/balexandre/sets/72157601644638166/" target="_blank">Catarina din 25/08/07 si baietel cuminte www.flickr.com/photos/balexandre/sets/72157623492246249/" target="_blank"> Andre din 02/08/10





Stefania m-a bufnit plansul cat de frumos ai descris minuna de a fi mamica Te pup dulce mami si sa te bucuri de minunile tale iar ei sa fie sanatosi si sa iti aduca numai bucurii

Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
37+ Mara Andreea


Si pe mine m-au emotionat tare cuvintele frumoase, si eu sunt indragostita nebuneste de puiul meu si n-as putea trai fara el nici macar o secunda.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nela_didea spune:

Fetelor m-au coplesit emotiile: in urma cu doi ani tocmai mi se rupsese apa. Pe la 00.15 am ajuns la spital la Deva fara contractii, fara dureri si dilatata 7 cm. Urma sa nasc peste 3 ore desi eram programata la cezariana in data de 16 august. Fluturelul meu s-a plictisit in burtica la mami si s-a hotarat sa-i strice putin planurile. Nu-i bai, bine ca suntem sanatosi. Deci haideti sa sarbatorim minunile din viata noastra la a 2a aniversare si sa multumim bunului D-zeu pentru tot binele pe care ni l-a daruit. Va invit cu drag la tort cu fructe racoritor, sampanie, bere cu sau fara alcool, cu sau fara lamaie, vin si alte cele. Voi sunteti primii mei invitati, cu voi mi-am petrecut cele mai frumoase momente din viata si de la voi am invatat multe de care nici habar nu aveam. Va multumesc ca-mi sunteti alaturi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

La multi ani, Alexandru Radu! Mami Nela, ce cuvinte frumoase ai scris depsre puiul tau, ca si Stefania! Sa-ti traiasca puiul scump si sa-ti aduca in continuare numai bucurii! Multumim pentru tratatie!

Elena, mami de Raducu cel cumintel
12.08.2010

Sunt Raducu si am implinit 1 AN !!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Sorina hai ca mai e un pic (desi o saptamana acum, in ultima luna de sarcina inseamna destul de muuuult... na, ce te mai incurajez eu ). Important e ca bebelina sa fie bine, iar tu sa te recuperezi usor dupa cezariana! Tin pumnii sa fie totul bine!

Elena, mami de Raducu cel cumintel
12.08.2010

Sunt Raducu si am implinit 1 AN !!!


Mergi la inceput