Ah, politica!

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Adica cum?

Adica iti zic eu, stau in umbra asteptand.....Rufus si Marius ca Deceneus i-a tradat.Si or fi ei invatati cu femeile(au fete acasa)da` cu femeile in politica nu.....si nu-l vad eu pe ala care sa riste sa contrazica focoasele aparatoare ale lui Base si Crin......



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

eu n-am spus nimic, doar ma hizilesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

adevarul e unu
Romanii sunt tributari sindromului coana Leana -o femeie in politica trebuie sa aiba semene cu doamna Abramburica altfel n-are sanse.
De aia a iesit Mazare cu domnisoarele la inaintare ca sa deschida apetitul alegatorilor pentru frumos, sa vada ca politica fara femei e cenusie si trista...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Lol, nu ati inteles ce-am vrut eu sa spun. Voi ati refuzat florile capcaunului pentru ca aveau potential carnivor venind din "partea adversa", eu zau daca refuz florile, chiar daca ar veni din partea unui USL-ist. Era un "si" acolo scris intentionat inclinat, dar cred ca era prea subtil...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui ligeea

adevarul e unu
Romanii sunt tributari sindromului coana Leana -o femeie in politica trebuie sa aiba semene cu doamna Abramburica altfel n-are sanse.
De aia a iesit Mazare cu domnisoarele la inaintare ca sa deschida apetitul alegatorilor pentru frumos, sa vada ca politica fara femei e cenusie si trista...



ligeea


mie udrea (si nu e singura, sunt ceva mu.i.eri in parlament) mi s-a parut diferita de andronescu, dar daca iti par la fel..asta e..

Mergi la inceput