Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *439*

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

No bun, diseara o sa ma listez si eu la bursa adica imi fac cont pe FB in sfarsit , Iulia merita


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

No bun, diseara o sa ma listez si eu la bursa adica imi fac cont pe FB in sfarsit , Iulia merita


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/





hahaha, novus, in sfirsit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Helou.
Of, ce pacat ca mereuaproape o intinde pana candva in septembrie, asa entuziasmata eram ca azi-maine avem nr. de sms...dar probabil au multe cazuri si asta este, nu avem ce face, e foarte bine si atunci.
Problema e ca eu nici nu stiu unde sa popularizez numerele de Romtelecom, in zona noastra aproape nimeni nu mai are asa ceva, la mine in bloc, de ex, au renuntat toti la romtelecom de ani de zile, la noi la scoala iar s-a trecut pe o alta retea fixa...Avem vreo posibilitate sa emistam cati oameni au sunat sau vor suna sau nu se va sti decat la sfarsit?...Habar n-am cum functioneaza chestiile astea.
Aseara ma dadeam pe forum si apare Sophiphi si zice:"uite boasachito!" Eu ma gandesc ce naiba, de unde broaste tzestoase pe forum, ii zic:nu-i nicio broasca testoasa, unde vezi tu asa ceva?" Dar ea insista, boasachito, boasachito. Pe cand ma uit...avatarul Simplyanei Eu nici nu constientizasem ce are Simplyana la avatar pana acum:)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

pisigrix, atunci de ce te mai strofloci ca sa il plmbi pe nenea ala? lasa sa il duca/aduca tehnicienii, ca la ei se duce, nu?

tot vorbind de iulia pe facebook, nu stiu ce setari aveti voi, dar eu le am personalizate sa le vada numai prietenii; ei, pentru postarile pe care le facem cu Iulia, ele trebuiesc sa fie publice si cit mai dese; e adevarat ca o sa ii disperam pe toti, dar poate si enervarea ii va face sa acceseze site-ul ei sau agina ei sau blogul ei, poate mai pica cite-un donator .... cine le are cu spanioleasca, ar fi frumos sa avem o pagina si in spaniola, ca e a doua limba vorbita in lume, daca tot avem engleza, franceza, germana, de ce nu si spanioleasca?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Pisigri, imi pare rau pt taraganarea profului tau care-ti face nervii fundite


Ilinco, eu am de gand sa pun afisele cu Romtelecomul la niste cladiri administrative cu multe birouri , la directia pt protectia copilului unde lucreaza prietena mea si mai caut locatii cu birouri in principal ca de dat pe strada o sa fie bune cele cu sms-uri

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Buna dimineata!

Novus, sa uiti de gustul amar, desi stiu ca nu-i usor...

Bianca, bine este si-n septembrie; sa speram ca pana atunci se mai strang niste bani. Monn, tare ar fi buna o actualizare a sumelor stranse, sa stim cum mai stam.

Referitor la boicot, a fost cea mai sigura solutie in contextul fraudarii masive: e mai usor sa fraudezi voturi existente, decat voturi inexistente. (Daca aveti curiozitatea, o sa vedeti cam ce metode s-au practicat; sunt localitati cu 126% si 250% prezenta la vot si nu este vorba de centre turistice nationale, ci de niste comune etc.)A, si nu inseamna lipsa de barbatie sa refuzi sa legitimezi ceva ce sfideaza Constitutia si normele statului de drept.

IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

am ajuns la birou:)
mai dau o cafea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Chato, pai ei nu au masina si nici nu depind de el. El nici macar prof consultant nu mai este, e pensionat"de tot", nu stiu de ce m-au repartizat pe mine, si numai pe mine la el.
E adevarat ca spre deosebire de unele alternative, el e mult mai tare in domeniu - sau era - si e drept ca eu eram singura doctoranda cu teza asa de aproape de final. De cite ori insista cineva, eu sau un cadru didactic, ca sa "ma termine" mai repede, el raspunde invariabil "daca vrei sa termine mai repede, ia-o si indrum-o tu"; ce raspuns sa mai dai la asta?



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

am vb acum cu Cami.

pana la urma e bine ca reportajul sa se difuzeze in septembrie pentru ca in luna august vedetele sunt la distractie, mare, soare si astfel cazul nu ar fi foarte bine promovat. oricum Iulia va avea nevoie de bani si dupa operatie. Pana atunci ne descurcam noi, poate prinde si Pisik firul cu AM si "Ajuta copiii".

era Iulia cam agitata, ca erau la analize. dar ne mai auzim astazi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Anaan, multam de raspuns; logica mea era insa alta: daca ma duc la vot, nu pot sa voteze ei in locul meu. si mie tot de frauda mi-a fost cel mai teama, dar uite ca se pare ca de ce ne e teama n-o sa scapam; dupa fraude, urmeaza "de fapt ne trebuiau numai vreo 7 milioane de votri ca sa fie referendumul valid", urmeaza "CC isi da cu parerea dar de fapt decizia ei trebuie validata in parlament, care nu poate sa nu tina cont de cele 7 milioane de romani usl-isti" etc.
Si ce m-a scirbit din nou peste poate a fost declaratia lui ponta de ieri - mi-a amintit atit de mult de reactia jegoasa a lui antonescu dupa ce a pierdut alegerile - cum ca de ce sa se retraga antonescu din viata politica, asa cum s-a hazardat singur sa promita, cind atitea milioane de romani se bazeaza pe el.
De fapt, ce zic eu, intreg circul asta imi provoaca sila, si eu bag mina-n foc ca pina la urma Basescu nu se va mai intoarce la Cotroceni...



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 18+

Mergi la inceput