Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *439*

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Hello,

Vin de la o petrecere de pitici unde m-am reintalnit cu un om din Antene.

O sa incerc sa scurtez timpul- daca mai prinde cineva vreo intrare e chiar de folos. Tipul mi-a spus ca timpul pana in septembrie este foarte mult, ca sunt cazuri care isi asteapta randul cate 4-5 luni si ca am obtinut un timp super bun (o luna jumate).

O sa vorbesc maine cu Cami si o sa vedem cat de urgenta este promovarea si o sa incercam sa scurtam perioada (mai gasim o pila, ne mai scarpinam si mai aflam)


M-am repetat! Stiu! Sunt insa bucuroasa ca s-a filmat si ca se va face reportajul.

Sa auzim de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Kea, cu saritul coardei nici eu nu as avea nimic impotriva , dar eu nu ma mai mir, acum am venit din parc unde o fetita era admonestata pt ca vroia desculta si nu statea cuminte


Ilinca, felicitari pt progresele rapide ale lui Sophihi !!


Pisigri mi-a placut cum si ce ai scris
Si eu merg pe principiul ca daca exista un cat de mic semn de intrebare e bine sa fie cercetat pt a fi eliminata orice suspiciune cu atat mai mult cand e vorba de probleme de sanatate


Simplyanna, multumim mult pt ajutor


Monnvas, bine-i si in septembrie, decat deloc e bine si asa , pana atunci daca mergem in ritmul de pana acum o sa fie taaaare bine
Tinem pumnii sa fie totul bine cu Iulia


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Hello,

Vin de la o petrecere de pitici unde m-am reintalnit cu un om din Antene.

O sa incerc sa scurtez timpul- daca mai prinde cineva vreo intrare e chiar de folos. Tipul mi-a spus ca timpul pana in septembrie este foarte mult, ca sunt cazuri care isi asteapta randul cate 4-5 luni si ca am obtinut un timp super bun (o luna jumate).

O sa vorbesc maine cu Cami si o sa vedem cat de urgenta este promovarea si o sa incercam sa scurtam perioada (mai gasim o pila, ne mai scarpinam si mai aflam)


M-am repetat! Stiu! Sunt insa bucuroasa ca s-a filmat si ca se va face reportajul.

Sa auzim de bine!


Ai facut o super treaba !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

In acest caz eu zic sa facem acum afisele cu numerele de Romtelecom, sa le facem productive si cand incepe campania de sms-uri le inlocuim
Ma interesez si eu maine sa vad daca nu pot tipari aici pe plan local sa nu va mai incurc cu expedierea, trebuie sa fie ceva si prin zona, as face si niste flyere sa le dau la mamicile de la locul de joaca

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Ce frumos e zambetul Iuliei , m-a remontat pt ca sincer aveam nevoie, pt ea merita sa trecem peste orice si eu exact asa voi face ,chiar daca am inca un gust amar in gura si imi va ramane multa vreme ...

Va multumesc si voua tufete dragi



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Eu zic ca e ok si septembrie, daca nu merge mai repede, oricum nu se sta pe loc, sunt nr de la romtelecom, e bazarul, fiecare promoveaza cazul pe unde si cum poate etc.

Cami si Iulia

Gina, la dr, pe noi ne-a ajutat ca l-am avut pe bebe si l-am bagat la inaintare. Si ne-a mai ajutat ceva: o trusa medicala de jucarie. Ne consulta periodic, ne ia temperatura, ne scoate cate un spin din deget, ne alegem si cu cate o injectie, se uita in urechile noastre, in gat, nu scapa nici bebele de control. Incearca si asta!

Maine seara avem programare la gradinita! Nici nu-mi vine sa cred ca se apropie momentul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Ahhh, stiam eu ca am uitat ceva.

Azi a imprimat Gianina afisele cu numerele Romtelecom. Cine vrea si are unde sa le expuna, PM cu adresa de livrare si nr de bucati. Daca va e mai usor sa le imprimati singure, gasiti afisul pe mailul comun.

Gina incepuse sa faca niste fluturasi, eu zic ca-s mai utili pt Romtelecom asa, fiindca ii poate lua omul acasa, unde are probabil Romtelecom.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

RORO, cu google-ul: mie mi se parea important sa apara site-ul la cautare in ideea ca atunci cand vad reportajul, oamenii nu-si noteaza adresa. O sa tina minte doar ca pe fetita o cheama Iulia si de ce boala sufera. Si atunci, daca vor detalii, o sa caute pe google.

Vedeti ca am pus o poza faina pe blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Odata ce un status de pe FB are niste like-uri, mai poate fi editat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Sa mai scot o chestie din putul gandirii

Cu politica: in principiu ati avea dreptate, fetelor, daca s-ar juca barbateste.

Darrr cand apare OUG 41 care ne explica cum ca nu-i musai sa consemnezi integritatea sigiliilor urnelor, ca nu-i musai sa treci in procesul-verbal cate stampile exista in fiecare unitate de vot si ce s-a intamplat cu ele, in conditiile in care la TOATE celelalte voturi (chiar si la referendumul din 2007) aceste minime conditii de securitate s-au indeplinit... eu zic ca nu se lupta cinstit. Si la o lupta necinstita alegi solutia eficienta, nu solutia curajoasa. Am zis... o vorba mareata

Mergi la inceput