Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *439*

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Ioooi, pozele in care Pisik si Ana au fiecare cate un bebe in bratze m-au dat gata
Tufete, eu de cand nu mai deschid televizorul parca nu mai is chiar asa de agitata; destul ca mai dau intamplator peste cate o postare pe net ca a idioatei de mi-am mancat timpul cu ea tot weekendul Lasati-i si pe caraghiosii aia sa latre pe blogurile/emisiunile lor cat vor, cu tot cu aplaudacii lor, ca prostia e infinita.
Anamariame, in veatza de zi cu zi sunt si mai si...pana-mi dau greatza:))) (am zis eu ca am perioada mea de analiza tacuta cand trec ori drept mutoasa ori bleaga, adevarul e ca sunt timida...pana la un punct cand incep sa ma simt in largul meu:))) dar ideea e: cand ne intalnim, haaa? Hai intalnirea!
Simply, abia dupa ce mi-a atras atentia Phiphi am vazut ce faina-i boasachito...ar arata cool imprimata pe un tricou!
Io am dus prunca pana la soacra pentru ca sa fac curat, cica; am tras rapid un aspirat in toata casa si un mopuit in bucatarie, apoi mi-am tras un lac ciclam tzipator pe unghii si am venit la povesti cu noi Sper sa nu-i inunde covoarele Phiphi, ca acolo n-are reductor, doar olitza, si la olitza nu produce nimic, e fan WX;))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Am sunat + scris si la Hotnews, cred ca e cel mai vizibil site romanesc. Tipa care se ocupa de anunturi umanitare e in concediu si se intoarce pe 10 august. I-am scris, oricum, si daca nu imi raspunde pana atunci o pisez la telefon dupa 10.

Bebe

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
IULIA va invinge CANCERUL
Where there's a will there's a way
Every saint has a past. Every sinner has a future.


bravo!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Am sunat + scris si la Hotnews, cred ca e cel mai vizibil site romanesc. Tipa care se ocupa de anunturi umanitare e in concediu si se intoarce pe 10 august. I-am scris, oricum, si daca nu imi raspunde pana atunci o pisez la telefon dupa 10.

Bebe

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
IULIA va invinge CANCERUL
Where there's a will there's a way
Every saint has a past. Every sinner has a future.


bravo!

Famille Dragoon, mami de Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose



+1

IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

am intrat eu pe pagina de FB.

Chatonel si Simply, vedeti ca veti primi solicitari din partea Help Iulia. Va fac pe voi admini ai paginii ca sa nu fie nevoie sa va logati cu martie....de fiecare data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Gata:

- Simply, Chatonel, Monn sunteti admini pe pagina de fb a Iuliei
- am modificat numele paginii ca sa nu mai apara toate cifrele: http://www.facebook.com/helpiulia (acum e direct)
- adminii, daca doresc sa modifice ceva/ sa adauge trebuie doar sa intre pe pagina (fara a se loga cu userul de martie....) si opereaza modificari ca si cum ar fi...intelegeti voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Intrebare: exista 2 pagini pt Iulia- una de user pe care se cere prietenia si una de pers publica pe care se da like. le pastram pe ambele?

e mai simplu sa ceara cineva prietenia diverselor persoane sau sa dea cetateanul like pe o pagina?

intreb, pentru ca mi se pare dificil de administrat 2 pagini si cred ca ar trebui pastrata una singura. Se pot tine si ambele pagini cu share-uirea informatiei din una in alta dar e putin mai greu si spam-am lumea.
Ideea e sa atragem simpatizanti, nu sa ne stearga din liste din cauza de spam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

pai userul se poate "transmite" mult mai usor, decit pagina... dar pagina nu cere demincare, o putem lasa si pe ea.

merci pt "admin", bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

pai userul se poate "transmite" mult mai usor, decit pagina... dar pagina nu cere demincare, o putem lasa si pe ea.

merci pt "admin", bianca

Famille Dragoon, mami de Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose



si pagina se transmite usor...e optiunea aia cu "sugereaza prietenilor".

ma rog, va descurcati voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

mai e o problema cu poza iuliei care este la profilul monicai si, poate, a altor fete de pe facebook. Ca sa nu creeze confuzie, acum, ca si Iulia e user, ar trebui schimbat avatarul celor care nu-s Iulia, pls.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

pai userul se poate "transmite" mult mai usor, decit pagina... dar pagina nu cere demincare, o putem lasa si pe ea.

merci pt "admin", bianca





si pagina se transmite usor...e optiunea aia cu "sugereaza prietenilor".

ma rog, va descurcati voi



da, dar comentariile la pagina nu se pot vedea de "muritorul de rind", nu? sau se pot face publice?
plus ca pagina nu are posibilitatea de a "add like" cum are userul la "add friends"

Mergi la inceput