T Basescu - CV-ul suspendatului !

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buli spune:

ce ma amuza la voi, deceneus (si nu e pluralul imperial), e ca faceti totul "ca la carte".
bine, eu inteleg ca e important sa respecti manualul si disciplina (de partid), insa putina fantezie nu ar strica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Citat:
citat din mesajul lui buli

ce ma amuza la voi, deceneus (si nu e pluralul imperial), e ca faceti totul "ca la carte".
bine, eu inteleg ca e important sa respecti manualul si disciplina (de partid), insa putina fantezie nu ar strica


Ce servesti aici? Infuzie de "ironii"?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

nu doar, lucialu.
multumesc pt bila, la biliard e cea mai importata, aia de care ai grija tot jocul

ups - a fost si asta o ironie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

ah, si sunt la rece, deci nu se poate vb de infuzie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Citat:
citat din mesajul lui buli

ah, si sunt la rece, deci nu se poate vb de infuzie


BOICOT?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy

"Nu exista nici un motiv real pentru care Traian Basescu trebuie demis, altul decat ca o majoritate conjuncturala din Parlament a decis acest lucru.

A facut greseli Traian Basescu? DA. A prezidat peste guverne incapabile sa gestioneze criza? DA. Este PDL un partid de corupti? DA. Este Basescu un presedinte nepopular? Din toate motivele de mai sus, DA.

Dar, a incalcat Basescu grav Constitutia? NU. Si-a arogat alte drepturi decat cele atribuite prin lege? NU. A distrus imaginea Romaniei in exterior? NU.

Cine a facut toate aceste lucruri? Tocmai cei care incearca sa-l dea jos pe Traian Basescu. Merita sa le dam o mana de ajutor? Categoric NU!"

A facut Basescu trafic de influenta pe langa premier sa pastreze un om "special" in functie? DA
www.cotidianul.ro/tismaneanu-il-denunta-pe-basescu-pentru-trafic-de-influenta-189578/" target="_blank">http://www.cotidianul.ro/tismaneanu-il-denunta-pe-basescu-pentru-trafic-de-influenta-189578/

Nu te supara dar imaginea Romaniei in exterior e stricata de multi ani....Cum e cu dreptul de munca refuzat pentru romani in atatea tari? Deci ce au stricat....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

nu, dar nu simt nevoia sa ma repet la infinit.
si, NU, nu boicot, tocmai pt ca pdl a insistat ca vrea referendum valabil cu peste 50% participare. asa ca le fac placerea.
dar o sa votez antiUSL. sau ANTI usl, nu stiu cum sa scriu sa fie bine :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Hai sa facem o proba, va invit AICI sa va dati cu parerea la acel sondaj!

Eu sunt sigura ca in proportie de peste 80% lumea deja are opinia formata, ramane de vazut ce veti vota voi

PS: e singurul sondaj in care si eu si lucia sau ingrid vom bifa probabil aceeasi optiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Citat:
citat din mesajul lui buli

nu, dar nu simt nevoia sa ma repet la infinit.
si, NU, nu boicot, tocmai pt ca pdl a insistat ca vrea referendum valabil cu peste 50% participare. asa ca le fac placerea.
dar o sa votez antiUSL. sau ANTI usl, nu stiu cum sa scriu sa fie bine :))

uel, asta mi-a scapat! imi poti indica o sursa? sau era tot o ironie?
In rest, be my guest!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

uel, se pare ca ti-au scapat mai multe
asta e dezavantajul privitului cu intensitate intr-o sg directie.

deloc nu ma lasi sa plec, ajung sa cred ca-ti place de mine

Mergi la inceput