M-am hotarat.............adoptie(81)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dacris77 spune:

cum se foloseste adresa de e-mail comuna? tot caut si nu gasesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marumiha spune:

Citat:
cum se foloseste adresa de e-mail comuna? tot caut si nu gasesc.


Se foloseste la fel ca oricare alt mail ,intra pe yahoo ,parola si pass.
Vad ca nu ai PM.

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

si eu vreau sa stiu cum se foloseste aceasta adresa de mail comuna .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

am citit povestile voastre si m-am bucurat pentru voi si pentru minunile voastre .
anca wish cu minunea dana - este acum destul de mare . sa va traiasca
valentin printisor cred ca este tare activ si se vede ca este istetel dupa privire .
toate pozele mi-au placut : mara , sorilea , marco , andreea .sa fiti fericiti impreuna cu copilasii vostri .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dacris77 spune:

Slaba miscare pe aici! Erato, ai vazut-o atunci pe 18 si de atunci nu v-ati mai intalnit? Saptamana viitoare sau cat de curand e posibil sa ne anunte sa ne prezinte pe cineva, asa ne-au zis cei de la birouri. Sa vedem...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malex spune:

Dacris te asteptam cu vesti......e timpul sa deveniti si voi parinti......si noi in august vom avea 9 luni de cand suntem atestati dar sperante nu sunt......cei de la directie ne-au zis sa sunam prin septembrie sa aflam pe ce loc mai suntem....doar atat!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariamghicu spune:

eu nu mai inteleg ... conteaza locul pe care esti la directie, daca totul este centralizat la ORA?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine2012 spune:

Citat:
citat din mesajul lui malex

Dacris te asteptam cu vesti......e timpul sa deveniti si voi parinti......si noi in august vom avea 9 luni de cand suntem atestati dar sperante nu sunt......cei de la directie ne-au zis sa sunam prin septembrie sa aflam pe ce loc mai suntem....doar atat!!!!!

Cum adica pe ce loc sunteti? Doar nu se iau pe rand familiile daca pt copii se cauta parinti si nu invers, nu???????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine2012 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dacris77

Slaba miscare pe aici! Erato, ai vazut-o atunci pe 18 si de atunci nu v-ati mai intalnit? Saptamana viitoare sau cat de curand e posibil sa ne anunte sa ne prezinte pe cineva, asa ne-au zis cei de la birouri. Sa vedem...

Dacris, sa dea DD sa fie intr-un ceas bun! Va tin pumnii stransi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Citat:
citat din mesajul lui dacris77

Slaba miscare pe aici! Erato, ai vazut-o atunci pe 18 si de atunci nu v-ati mai intalnit? Saptamana viitoare sau cat de curand e posibil sa ne anunte sa ne prezinte pe cineva, asa ne-au zis cei de la birouri. Sa vedem...

Sper sa citesc veti bune de la tine, dar nu inteleg la ce te referi aici. Cred ca ai vrut sa o intrebi pe Simo.
Eu voi fi plecata 2 saptamani si vreu sa citesc cat mai multe vesti bune. Va spun de acum

Mergi la inceput