Aradence DC (173) - Alaturi de Moni!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat

Clau e deja "cultivata", nu mai tre' sa faca niciun efort. :p

Alaturi de Monica70

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC


ti-o iei tu Noroc cu tine ca esti despteapta




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

aliclara, bine ai venit!
Sper sa te simti bine aici la noi.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Aliclara bine ai venit. O sa descoperi ca avem multe in comun, asa cum au zis fetele poate ne vedem la vreo intalnire, numa sa nu te sperii de noi, suntem asa ... putin mai bolande (in traducere libera ceva mai nebune), unele mai mult altele mai putin .

In rest nimic nou, mi-a venit colega din concediu si acum sunt la program normal, saptamana asta de la 9 la 18. Bogdi e la mami si il iau acasa in weekend. Nu cred ca v-am spus ca merge la inot, a terminat un curs, a inceput deja al 2-lea. La inceput nu a vrut sa mearga, insa acum ii place foarte tare, Ada, Gabi si Clau l-au vazut si la strand, a prins curaj sa se arunce in apa singur si sa se miste putin. Mai are pana sa invete bine, dar tot e ceva.
Eu iau concediul in 20 august si o sa am treaba, nu stiu cat apuc sa ma odihnesc, imi doresc sa fugim undeva cateva zile, sa vad daca si reusim.

Miha voi cand plecati?

Alina, mai tinem zilele de nastele la Bogdi si Ade impreuna?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Sa incerc si eu semnatura ...




Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui flavia ramona



Alina, mai tinem zilele de nastele la Bogdi si Ade impreuna?



Da! Ai vreo idee pe unde sa ne sarbatorim?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Neata. E gata .
De maine intru si eu in CO. Am primit azi 100 lei de la colegutza mea de birou pentru Moni. Care credeti ca treceti pe la ea sa va las banii sa i duceti?
Alina m, m-am uitat la poze da' n-am revenit cu comentarii. M-am mirat cat de mari sunt Ade si Dragos. Nu ne-am vazut de mult timp cu copiii. Las' ca urmeaza sirul de zile de nastere. Numa' bine v-ati gandit voi sa nasteti la sfarsitul verii.


Alaturi de Monica70

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliclara spune:

Multumesc foarte frumoas de primire.
Am la dispozitie luna august ca sa gasesc un job si eventual o camera in "gazada" ca sa pot ramane in Arad. In caz contrar, va trebui sa ma intorc in Bucuresti.
Mi-ar placea o gasca de "nebune", mai ales ca in ultimul timp, nu am prea avut timp si pentru sufletul meu.
Om trai si-om vedea!
O zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Neatza, Ada cafea in format perfuzabil n-ai?

Dorm pe mine, si mi-e o ciuda ca m-am trezit tarziu si n-am udat gradina si florile

Noi plecam din 9 august. Stam aproape 3 saptamani cu tot cu drum. Desi incepe sa mi se para cam mult, ma gandesc cu groaza ce se alege de iarba mea si de gradina mea in timpul asta.

Alina, Flavia tineti la Gradiste si chemati-i pe Cerino. Succes garantat.

Unde-s pozele Alinei.

Moni cum esti? Sunt alaturi de tine

Aliclara bine ai venit.

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Am vbit cu Miha, ii las ei banii ca mai are si ea ceva de dat.
Miha, unde mergeti?
Aliclara, mult succes in gasirea unui job.


Alaturi de Monica70

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Ada noi in Turcia Davutlar Kusadasi. Este singura vacanta pe care ne-am permis-o la familia noastra gabarit depasit. Ma costa cazarea 400 euro pentru 2 saptamani. Cu masa, drum si distractii pe acolo sper sa o scoatem in maxim 1500 euro.Daca vin cu ceva bani de gard n-ar fi rau

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput