Aradence DC (173) - Alaturi de Moni!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Diana, am si eu tot Raiffeisen. Daca vrei iti spun contul meu si i dau eu Monicai. Mai are si Gabi de la Claudia Maria ceva.

Alaturi de Monica70

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

'Neata!
Va astept la cafea!
Eu mi-am facut o cana mare.
Mai sunt in concediu saptamana asta, adica 2 zile.
N-am reusit sa pun poze din concediu ca nu le-am descarcat inca, poate pun la sfarsit de saptamana.
Va doresc o zi superba!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Alina, multumim la fel. Eu sunt la a doua cana mare de cafea.

Alaturi de Monica70

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Salut fetele,

ma bag si eu la o cafea la pranz ca-s ametita rau.

Nu o am decat pe Ilinca acasa. Si parca nu stiu ce sa fac cu timpul, e groaznic.

Am vorbit cu Moni. Era cam obosita ca nu a dormit azi noapte, o bulverseaza vremea asta instabila.

Nu iesim la un suc, cafea inghetata?

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Neata.
Am vorbit si eu cu Moni ieri, si se simtea pe voce ca-i mai obosita. Acum i-am dat un sms sa vad daca-i mai bine.
Diana, La multi ani lui Hemi. Sa fiti sanatosi si fericiti va doresc!


Alaturi de Monica70

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

www.youtube.com/watch?v=1cmsCn5IrSo" target="_blank">Incredibil ce m-a lasat cu gura cascata tanti asta. Descretiti-va fruntile.

Alaturi de Monica70

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat

www.youtube.com/watch?v=1cmsCn5IrSo" target="_blank">Incredibil ce m-a lasat cu gura cascata tanti asta. Descretiti-va fruntile.

Alaturi de Monica70

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Ada, am vazut si io filmuletul cu "inteligenta" asta mai demult.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Buna tuturor!
Daca mai vorbiti cu Monica, va rog sa-i transmiteti ca si Cristina de la Piatra Neamt se gandeste la ea!

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Si mamideGiulia o pupa tare-tare si se gandeste si se roaga pt ea !!! Si k mi dor sa o citesc !



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ellinia, mamideGiulia, multumim ca sunteti alaturi de noi!

Fetelor, am pus poze din concediu AICI, daca aveti chef sa vizionati.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput