Monica70 are nevoie de noi

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Monica te imbratisez tare tare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

confirm - inbox - 5 eur. nu conteaza deloc suma - suntem multi si suntem puternici.
modific acum
multumim tuturor pentru implicare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Multa sanatate si multa, multa putere, Monica ! Sunt si eu, alaturi de tine.
Doris, gasesti link-ul si pe pagina mea de FB.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Mi-a scris Moni pe mail doua confirmari.
Roxana, te rog trece tu pe prima pagina ca pe mine nu ma mai lasa sa editez dupa 25 de ore.
Porumbita
Rall
Moni va multumeste mult de tot si va pupa pe toate. A spus ca a reusit sa citeasca dar "te rog scrie tu ca eu nu mai am suflu :("


Alaturi de Monica70

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simis spune:

Multa putere si multa multa sanatate Monica!
Te imbratisez tare tare!
Ajung si eu azi sau maine la banca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Ada, modific acum.
anonim, prin paypal, 20 eur. multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Multumesc Roxana pentru cosmetizarea listei.
Am vorbit cu Moni acum. Se straduieste sa manance, are ascita (apa acumulata in abdomen) care face ca stomacul sa-i fie presat in sus, si-i e greu sa manance normal. Ia metoclopramid zilnic. Sta in pat aproape tot timpul, ca oboseste si daca sta pe scaun. A stat la calculator cat a verificat online contul si mi-a scris pe mail numele donatoarelor.
Acum e important sa manance cat de cat bine si sa se odihneasca.


Alaturi de Monica70

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat
Moni va multumeste mult de tot si va pupa pe toate. A spus ca a reusit sa citeasca dar "te rog scrie tu ca eu nu mai am suflu :("[/b]

Multumesc pentru informatiile cu PayPal ... Am rezolvat, cica dureaza 2 zile pana intra banii din contul bancar in contul de PayPal si abea dupa aia pot fi transferati.

Care este situatia ei acum, cum se simte, urmeaza vreo schema de tratament, este in urmarira unui doctor / spital ? La Arad, la Oradea, undeva in Europa ? Stiu ca urmarea tot felul de "incercari experimentale" de prin Europa. In ce stadiu este cu ele ?

Va rog sa-mi spuneti ce vreau sa aud - ca exista un plan, o directie, ca exista sanse ...si mai sper din suflet sa nu aiba dureri dar oboseala asta nu e semn bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Exista un plan si o directie si exista si sanse. Ne rugam sa dea rezultate. Dureri are uneori, prin torace mai des. Dar ia oricum si Nurofen zilnic.

Alaturi de Monica70

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiSol spune:

Sunt cu sufletul alaturi de ea. Nu-mi vine sa cred ce intorsuri ia viata cateodata. Multa sanatate si vointa de fier ii doresc!

Mergi la inceput