Monica70 are nevoie de noi

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vdrag spune:

As dori sa trimit si eu niste banuti! Imi puteti spune va rog, daca in contul de la Banca Transilvania se pot trimite si euro?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Vdrag euro poti trimite doar in contul de paypal.

Multumim.

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Am trimis si eu niste bani in contul paypal. Astept confirmarea de primire.

Doamne ajuta sa fie bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

A tramsferat si sotul meu 100 ron in Contul de la BT, initiale V.P.
Sanatate multa iti dorim, Monica si mult succes cu tratamentul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Azi am reusit sa virez si eu 100 de lei( initiale S.A.M.)

Doamne ajuta si suntem alaturi de tine Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Moni, eu cred in minuni, si daca ai nevoie de una, eu cred ca se poate. Sunt sigura ca exista ceea ce oamenii numesc vindecari miraculoase despre care cand aud ridica din sprancene si zic ca exagerezi. Eu am o astfel de "minune" in spate cand in 2004 m-am vindecat de ciroza (de fapt m-a vindecat tratamentul si omul la care m-am dus in ultima instanta, ca oricum nu mai aveam nimic de pierdut), si eram cu 6 luni speranta de viata ... A fost greu, psihic mai mult, mi-a schimbat mult modul de a vedea lumea si de a trai, dar a meritat.
Stiu ca se poate si stiu ca lupta e a ta, stiu ca-i grea, dar suntem alaturi de tine, mai un umar de care sa te tii, mai o mana pe care sa o strangi, mai un pupic sa-ti aline din durere, rugaciuni si sfaturi daca ai nevoie ... cu orice, suntem alaturi de tine. Si avem incredere. In tine, in hotararile tale si in sansa ta. Suntem aici.

viperisme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Uauuuuu Ralcat Esti dovada vie a faptului ca se poate!




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Confirmari
31.07
B.E.C.
B.A.
E.L.C.
01.08
D.R.
D.D.I.
D.A.I.
S.S.A.
M.E.A.
As dori ca cine trece pe prima pagina sa treaca si donatoarele de la bazar,cand are timp.

Eu nu-s prea ok,doua zile am fost cu febra 38 (inclusiv noaptea0 ,asa ca iar am fost f. slabita.Azi un pic mi-a mai revenit,dar nu cine stie ce.
Ralcat
Scuze ca nu va pot raaspunde tuturor ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica70

Confirmari
31.07
B.E.C.
B.A.
E.L.C.
01.08
D.R.
D.D.I.
D.A.I.
S.S.A.
M.E.A.
As dori ca cine trece pe prima pagina sa treaca si donatoarele de la bazar,cand are timp.

Eu nu-s prea ok,doua zile am fost cu febra 38 (inclusiv noaptea0 ,asa ca iar am fost f. slabita.Azi un pic mi-a mai revenit,dar nu cine stie ce.
Ralcat
Scuze ca nu va pot raaspunde tuturor ...

Moni, ma bucur ca ai scris iar. Asta inseamna ca nu te simti foarte rau. Ma rog in fiecare zi sa-ti revii si sa aiba efect tratamentul.
M.E.A. sunt eu, platisem ceva produs la bazar de la Boticelina.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia maria spune:

Moniii, draga mea, esti in gandurile si rugaciunile mele...Ai incredere!!! Dumnezeu e mare si face minuni!!!

Sambata merg cu tata la Manastirea Petresti langa Turda unde sunt aduse moastele Sfantului Nectarie... te voi trece si pe tine acolo la rugaciune pentru Sfantul Maslu...

Roaga-te la Dumnezeu...intoarce fata ta catre El si striga din adancul sufletului tau sa-ti aline durerea si sa faca o minune pentru tine!!!Dumnezeu e mare si stiu ca te va auzi...trebuie doar sa-L strigi...

Dumnezeu sa te aiba in paza si sa-ti dea putere sa poti lupta si multa liniste sufleteasca!

Saptamana viitoare (cel tarziu) pun si eu niste bani in cont...Daca te mai pot ajuta cu ceva Moni...te rog sa-mi spui...

are mama 2 baieti : ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)

Mergi la inceput