** Delfinasi jucausi la a doua aniversare (84)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Ilinca, sa traiesti cu numele! Sanatate si numai bucurii!

La multi ani Hanna de goldstuck!


Ce ma bucur ca mai vin fete la mare, poate reusesc si eu sa ajung la timp la intalnire


Palomina felicitari pentru intarcatul cu succes! Cu olita si noi suntem exact la fel. Si Raducu e foarte saritor sa ajute la sters pisu

Saddie, Michelle, Ochidut ne alaturam si noi cu crizutele noastre... sa ne inarmam cu calm, ca pana pe la 3 ani cred ca tot asa or s-o tina...

Saddie daca ne vedem cand veniti la mare, poate facem concurs de crize intre Medeea si Raducu, sa vedem cine urla mai tare . Glumesc...

Deci asa, azi e sarbatoare si eu am dat cu aspiratorul de la prima ora . Bine ca nu am mai pus si rufe la spalat...




Elena, mami de Raducu cel cumintel
12.08.2010

Sunt Raducu si am implinit 1 AN !!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Cris2010 nu mai tin minte ce foloseam cand eram cu greturile, dar vad ca Atoderm are un usor parfum. Eu nu suportam deloc, deloc. Mai citesc de gama www.mamanatura.ro/cosmetice_organice/corp/lotiuni_uleiuri_unturi/gama_fara_parfum_pentru_gravide-p10010679" target="_blank">asta fara parfum.

Eu cand ma spalam pe cap respiram numai pe gura, altfel era jale...ca sampon de par nu am gasit fara parfum. Cel mai rau a fost cu spalatul pe dinti...vomitam de fiecare data . Sunt niste paste de dinti la Plafar parca fara gust mentolat sau alte arome.

Elena, mami de Raducu cel cumintel
12.08.2010

Sunt Raducu si am implinit 1 AN !!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Ramo ma bucur ca Riana papa bine si ca tu esti ok acum. Dar spune-ne ce complicatii ai avut? Recuperare usoara!

Elena, mami de Raducu cel cumintel
12.08.2010

Sunt Raducu si am implinit 1 AN !!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

Am vazut pozele ,gata.De descarcat vad eu cand am timp sa le salvez.
Nu stiam ca azi e sarbatoare,chiar vroiam sa pun la spalat dar opana acum n-am avut timp.Bine ca m-am apucat sa citesc inainte ce ati mai scris.
In acest caz La multi ani pt toate cele care azi sarbatoresc:iuliana,Iulia de otiliav,ilinca(dac nu sarbatoriti de fel Sf Ilie primiti totusi felicitarile)
Ramo recuperare rapida,si chiar sunt curioasa cum va fi acasa
Am o stare f naspa,cred ca o sa ma apuc totusi sa iau calciul si multivitaminele acelea ca ma paste o noua cadere de calciu...offf.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Citat:
citat din mesajul lui rubia

Am vazut pozele ,gata.De descarcat vad eu cand am timp sa le salvez.
Nu stiam ca azi e sarbatoare,chiar vroiam sa pun la spalat dar opana acum n-am avut timp.Bine ca m-am apucat sa citesc inainte ce ati mai scris.
In acest caz La multi ani pt toate cele care azi sarbatoresc:iuliana,Iulia de otiliav,ilinca(dac nu sarbatoriti de fel Sf Ilie primiti totusi felicitarile)
Ramo recuperare rapida,si chiar sunt curioasa cum va fi acasa
Am o stare f naspa,cred ca o sa ma apuc totusi sa iau calciul si multivitaminele acelea ca ma paste o noua cadere de calciu...offf.





Ce fel de stare ai, cum te simti? Lipsita de energie? Te doare capul?

Elena, mami de Raducu cel cumintel
12.08.2010

Sunt Raducu si am implinit 1 AN !!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

Ha! Rebeca e mai "smechera": indiferent cum i te adresezi (ca tipi sau esti calm), daca e in plina criza nu te baga in seama... mai mult, daca ii vorbesti (indiferent cum) mai rau tipa; asa ca de multe ori o las in crizele ei pana se calmeaza - mama denaturata!


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010 si Natalia Ioana - 06.02.2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

La Multi Ani, de Sf Ilie! Na, ca si eu am aspirat azi toata casa, dar nu stiam ca e sarbatoare - si daca as fi stiut, tot trebuia sa fac, pentru imi pleaca la noapte barbatu' in delegatie pana luni, iar singura cu fetele exclus sa pot aspira.


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010 si Natalia Ioana - 06.02.2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

hai sa ne mai descretim fruntile..ca la inceput de weekend



Trei cupluri nebotezate vroiau sa se crestineze si sa intre in randul oamenilor bisericii, asa ca s-au dus la un preot sa il intrebe ce sa faca. Preotul le-a spus ca mai intai trebuie sa incerce sa reziste fara sex doua saptamani si dupa aceea sa vina sa ii spuna cum s-au descurcat.

Primul cuplu era de pensionari, al doilea pe la 40 de ani si cel de-al treilea erau pe la 25. Se intorc dupa doua saptamani si preotul ii intreaba cum s-au descurcat. Pensionarii spun ca n-a fost nici o problema sa se abtina. Sunt primiti in randul bisericii.

Cei de 40 de ani spun ca a fost greu prima saptamana, dar dupa aia a fost floare la ureche. Sunt primiti si ei in randul bisericii.

Cand vine randul celor de 25 de ani, tipul spune:
- Ne-am abtinut cat ne-am abtinut, dar cand ea a scapat cutia de vopsea pe jos si s-a aplecat dupa ea, n-am mai putut sa ma abtin, am simtit ca trebuie neaparat sa fac sex cu ea acolo, in momentul ala, astfel explodez. Si atunci am facut sex...
- Imi pare rau, spune preotul, nu va putem primi in randul oamenilor bisericii.
- Asta e, zice tipul dezamagit.

Oricum au zis ca nu ne mai primesc nici la Bricostore...

Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
35+ Mara Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

haha! vremuri demult apuse.....


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010 si Natalia Ioana - 06.02.2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui adrianaBuc

haha! vremuri demult apuse.....


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010 si Natalia Ioana - 06.02.2012



si la noi

Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
35+ Mara Andreea

Mergi la inceput