IULIA va invinge CANCERUL! (2)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Mamicilor din Bucuresti,

nu uitati de concertul de maine seara: CLUB AGELESS.

ca sa fie totul simplu, va spun ca vis-a-vis de club e parcul Carol. Asa ca puteti da o fuga din parc, de la plimbarea de seara pana ain club:).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:





Iulia e la Casa McDonald's din Tubingen acum, a fost externata. Maine ii mai scot niste fire si dup-aia... vine acasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

wow, ce veste de poveste! e super!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Raport: concertul de aseara nu a iesit deloc cum planuisem. N-am reusit sa strangem decat 100 euro... Azi am incercat sa ii depun in contul Iuliei, dar picasera serverele la BT.

The big news: IULIA VINE ACASA! Au plecat azi din Tubingen, vor innopta la Viena si maine seara vor fi acasa.

...a fost o calatorie lunga, dureroasa, grea, pe care am parcurs-o toti. Multumim ca ati plans, ati ras, v-ati emotionat, v-ati rugat alaturi de Iulia.

Maine, cand ajung in tara, o sa ma conversez mai indelung cu Cami si va zic si concluziile medicilor. Iulia va mai face o cura sau doua de chimio si mai trebuie sa mearga in Germania la control peste 6 luni. Pana atunci, voiau s-o mai cheme o data peste 6 saptamani, dar se pare ca nu mai e necesar acel control. Peste o luna va veni si factura de la spital, ceva mai mare decat se estimase initial, fiindca neurochirurgul nu era prevazut (sau era prevazut sa lucreze mai putin) in pretul initial de 50.000 de euro. Va tin la curent.

Important e ca Iulia respira, rade, traieste...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Doamne ajuta ,ma bucur tare mult !!!

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Super vesti!Asta da campanie reusita Monica, toata stima

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Am citit pe FB ca, din pacate, costurile operatiei au depasit estimarile initiale cu 5000-10.000 de euro. Haideti sa ne mobilizam din nou sa-i strangem!

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Da. N-am dat inca o strigare fiindca nu stim suma exacta. Factura de la spital va veni la o luna de la externare. Fiindca la fata locului, cand au deschis-o, medicii au constatat ca au nevoie de mai multa munca de neurochirurgie, factura va fi mai mare. Pe de alta parte, nu i s-a mai facut sternotomie (sectionarea sternului), ci s-a intervenit pe plamani prin alta procedura - nush cum se cheama, i-au facut niste gaurele mai mici - si speram ca asta sa compenseze macar putin pentru trebusoara de neurochirurgie.

Cu ajutorul vostru, insa, din acesti 5000-10000 de euro exista deja 2000 in conturile Iuliei!

Citat:
citat din mesajul lui anangel_lexi

Am citit pe FB ca, din pacate, costurile operatiei au depasit estimarile initiale cu 5000-10.000 de euro. Haideti sa ne mobilizam din nou sa-i strangem!

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Fiindca informatii noi nu am, va las poze:

http://iulia-elena.blogspot.ro/2012/10/poze-din-timisoara.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

Ma rog la Dumnezeu sa fie totul bine. Cand primiti rezultatele?

Mergi la inceput