Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *437*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

va pun un link pe care l-am primit de la o buna prietena. Va rog sa nu ma injurati ca e scris in engleza dar mi se pare ca daca l-as traduce s-ar pierde mult din semnificatie

Edit ca am uitat sa pun linkul
http://www.sheknows.com/parenting/articles/828751/tina-feys-prayer-for-a-daughter?fb_ref=article



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

revin si eu cu rugamintea de a-mi furniza detaliile de paypal.

ca sa intre mai multi bani in contul Iuliei (banii venind din SUA) ar fi bun paypal-ul.


Bianca,
in afara de

Cont PayPal

Oana_B: ovidiu_m_b arond yahoo punct com
mai ai nevoie de ceva?

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/





habar n-am. o sa intreb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

[S] ilinca[S]Sa fii sanatoasa si bucuroasa!
petrecere frumoasa
La multi ani pentru toti Ilii si Ilincele, Iuliele(nu stiu dc intra dar eu le urez tot ce e mai bun si mai frumos) si Iulianii

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 5
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Si pentru ca azi e Sf. Ilie sa asteptam de la baut de la Ilincile noastre.

Sa fiti sanatoase si frumoase! In afara de Ilinca si Pisilinca mai sunt si alti Ilii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anaan

Azi am vazut o gravida. Andrei:"Uite, mami, o tanti in care locuieste un bebelus!"





Si Adela stie ca mami are un bebe in burtica, dar care e mic-mic, atat de mic incat trebuie sa stea acolo, sa mai creasca! Dar cum stam ceva mai mult de vorba cu cineva, se amesteca si tanara domnisoara: "mami, i-ai spus ce ai tu in burtica?"

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 9+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Fetelor, nu vreau sa da ude lucru la nimeni, dar insist, nu credeti ca-i mai bine sa se inverseze postarile pe blogul iuliei? Deja cazul ei, explus mai detaliat, e pe a doua pagina. Acum trimitem mailuri la bisericile romanesti din strainatate, ori eu nu stiu cati preoti stau sa rasfoiasca tot blogul ca sa gaseasca exact ce info le trebuie pt popularizarea cazului.
Fetele din Italia, Simply, roro, imi dati pe pm un mail sau un id de mess?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea

Fetelor, nu vreau sa da ude lucru la nimeni, dar insist, nu credeti ca-i mai bine sa se inverseze postarile pe blogul iuliei? Deja cazul ei, explus mai detaliat, e pe a doua pagina. Acum trimitem mailuri la bisericile romanesti din strainatate, ori eu nu stiu cati preoti stau sa rasfoiasca tot blogul ca sa gaseasca exact ce info le trebuie pt popularizarea cazului.
Fetele din Italia, Simply, roro, imi dati pe pm un mail sau un id de mess?

Keutu cheliutu

Eu cand dau link, dau link direct la pagina cu istoricul medical, ma rog, povestea Iuliei. (dar eu nu folosesc logo-ul facut de Simplyana ca nu stiu sa activez link-ul in el). Deci eu dau link direct la postarea respectiva, apoi cine vrea rasfoieste blogul mai departe, cine nu, nu.
Aoooleu, azi e sfanta Ilinca? Si io am baut bere aseara, cu o prietena...nevazuta de 6 ani;)). Tre' sa beau si azi si desigur sa va fac cinste si voua! La Multi Ani tuturor Iliilor, Ilincelor etc (intra si Ilici aici?:)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.
Aoooleu, azi e sfanta Ilinca? Si io am baut bere aseara, cu o prietena...nevazuta de 6 ani;)). Tre' sa beau si azi si desigur sa va fac cinste si voua! La Multi Ani tuturor Iliilor, Ilincelor etc (intra si Ilici aici?:)))


Clar!
La multi ani Pisilinca!
La multi ani Ilinca!




Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 9+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Legat de postarile pe blog.
din cate stiu eu postarile sunt in ordine cronologica si nu se poate inversa ordinea. Sau nu am gasit eu in setari inca optinuea asta (la blogspot). Simply si Monn, care sunt administratori pe blog pot confirma asta.

In cazul in care nu se poate face modificarea, varianta Ilincai cu link direct catre postrea cu pricina mi se pare cea mai in regula.

Mergi la inceput