Admiterea la liceu - primul prag - emotii(2)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Of, a mea se plictiseste de moarte.
Plecam abia la sfarsitul lunii.

Dar pe 18 are intalnirea bobocilor.





--------------------------------------------------------------------------------------------------
Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa ionescu spune:

al meu a fost deja intr-o tabara de rock :). deocamdata mai stam. intalnirea lopr e pe 22.Viviana, fi-miu are cativa colegi si din Vianu si din scoala unde a facut 1-4 care au intrat la Iorga. Din Vianu chiar e un baietel tare, tare bun. olimpic la info. a rata Vianu pt 2 sutimi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isabela spune:

Felicitari tuturor!

Sper sa ma pot bucura si eu , la fel ca voi, anul viitor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Oh, o sa te bucuri Isabela!

Si noi vom fi aici sa te sustinem.

Ieri am fost si am inscris-o. A mers foarte repede. Nu era nimeni.
Bineinteles ca-i trebuia dosarul medical de la scoala. Si bineinteles ca diriginta uitase sa-i anunte. Noroc ca era doctorita la scoala si l-am putut lua.



--------------------------------------------------------------------------------------------------
Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadalinaM spune:

Felicitari tuturor bobocilor si din partea noastra!
Ma bucur pentru Vanessa, pt ca parea cea mai tensionata, dupa parerea mea. Acum, vor da un alt examen intern pentru repartizarea in acele clase? sau se va face, repartizarea, doar pe baza mediilor si a portofoliului?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

vreau si eu detalii despre tabara rock!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa ionescu spune:

e organizata de cei de la rockschool pentru elevii lor. au fost 3 serii in functie de varsta si s-au terminat :)
fi-miu nu e elev la ei dar canta intr-o formatie cu cativa elevi de acolo. el face in particular cu un profesor din alta parte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Scriu de pe un telefon in premiera
Tea e la Madgearu. Suntem la mare si venim mâine joi o sa se înscrie. Duminica pleac în tabara iar pe 10aug. plecam în Turcia. O vacanta frumoasa. Merita.
Felicitari tuturor copiilor liceeni!

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

Felicitari tuturor!
Din cate citesc, fiecare a intrat unde a vrut, ceea ce este excelent.
Citesc de Neculce, eu am invatat acolo, intre 1993-1997, am avut acum 2 luni intalnire de 15 ani
Anca_Nicolae, felicitari!

Viviana, inteleg ca stai in zona? Fetita ta a invatat la scoala 3? Cum e scoala, este buna?
Sunteti aproape si de Iorga, doar ca mai merge mai mult pe jos, pe Bd. Mihalache.

Histamina, sa stii ca suna bine treaba cu protectia mediului. In perioada actuala, sunt cerinte mari la nivel de mediu, deci cred eu ca va fi o activitate cautata. Poate urmeaza si mai departe ceva pe domeniul asta si nu stii de unde sare iepurele.

Rufus, felicitari si distractie placuta la mare!

Vanessa_ionescu, ce bine ca ati ramas tot in liceu, bravo, felicitari, ai evut ceva emotii


Monica, mami de 2 : Andreea Ioana (11 iulie 2007) si Ana Maria (13 noiembrie 2008)

www.andreeaioana.ro/displayimage.php?album=31&pos=37" target="_blank">Ele doua

Povestea sarcinii si a nasterii Andreei

Povestea nasterii super rapide a Anei Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

Rufussi noi tot la Madgearu...ieri ne am inscris si am ramas surprinse de buna organizare a Comisiei de primire a boboceilor. Prima data trebuie sa platesti o taxa de 33 ron pentru catalogul virtual si ecuson, apoi intr o clasa completezi formularele si mergi la comisie.

Zilele astea se vor da si ceva examene pentru clasele de intensiv .

Rufus, sper ca fetele sa se cunoasca si sa lege amicitie.

va salut pe toti

Mergi la inceput