Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *435*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:


Floricule - nu te pot uita tufata draga, sa fii sanatoasa si sa ai parte numai de bucurii



Eu trag tare acum, mai tarziu se mareste burta si nu mai am spor si asa e cam greu cu caldurile astea...



Ramona - mami de Stefan - 27 aprilie 2009
+ 25

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Tocmai am vorbit cu Cami si am auzit-o si pe Iulia draguta , care era tare vioaie si se bucura de coletul primit de la Monnvas


IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Ramona

Ilincule, asa stiu si eu, ca daca tuseste plin trebuie lasata sa elimine mizeriile din plamini, deci nu trebuie oprita tusea. Totusi, daca tuseste de atita timp si mai face si febra, nu mai bine te duci la medic poate va lipiti de un tratament? Stiu ca ai zis ca ai mers, dar nu mai tin minte cind...
Cit despre tratamente pentru boli pulmonare m-am timpit cite variante am auzit numai cu "cind si cu ce se fac aerosolii", daramite pentru restul.



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Am dat fwd pe mailul comun la raspunsul din partea Vodafone legat de numarul de SMS. Din pacate nu este favorabil si ne directioneaza catre fundatia Mereu Aproape.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexAndra_81 spune:

Neata tufete!

La multi ani Floric, sa ramai la fel de vesela si simpatica si sa te bucuri de minunea ta de flacau!

Ramona, bravo, nici eu nu ma asteptam, sa se stranga atatia banuti la biserica
Mon, am virat si eu niste banuti azi si ma apuc de shareuit pe mail si pe fbk linkurile Iuliei
Novus, cred ca la tine o sa ajunga lucrusoarele pt bazar, diseara ma pun pe sortat si impachetat

Pisigri, de acord 100% cu ce ai scris

Uff, sanatate bolnaviorilor, tusea asta ma scoate din minti si pe mine de fiecare data

Noi ne-am intors de la mare cu celebra herpangina sau ce-o fi, dar la noi e obisnuinta de acum, in fiecare vara face, lege, tura asta ea a facut o forma usoara si a trecut destul de repede, in schimb noutatea este ca de data asta am facut si eu si ascultati la mine fetelor, e nasol rau, m-am umplut de bube in gura si pe amigdale, e mai dureros decat mi-am imaginat, iti da o stare de tot rahatul Macar acum am inteles si eu ca nu trebuie fortat copilul la mancare cand nu vrea si zice ca-l doare

ahh, si era sa uit, felicitari doamnelor profesoare, aveti copii buni, dar fara voi poate nu faceau performanta

Amalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Da, mi s-a explicat si mie azi ca ei nu lucreaza direct, fara intermediari decat pentru cazuri "colective", nu "individuale". Iar aia de la Mereu aproape s-au infipt sa preia cazurile individuale, cu 30% comision.

Acceptam si asa? Eu zic ca da, oricum se mai strang niste bani si e si mediatizarea asigurata.

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Am dat fwd pe mailul comun la raspunsul din partea Vodafone legat de numarul de SMS. Din pacate nu este favorabil si ne directioneaza catre fundatia Mereu Aproape.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

FLORIC la multi ani! ... si la multi bani, daa?
Sanatoasa sa fii si optimista!

ALEXANDRA wow, asa des bifati voi herpangina? sa va faceti bine repede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Da, mi s-a explicat si mie azi ca ei nu lucreaza direct, fara intermediari decat pentru cazuri "colective", nu "individuale". Iar aia de la Mereu aproape s-au infipt sa preia cazurile individuale, cu 30% comision.

Acceptam si asa? Eu zic ca da, oricum se mai strang niste bani si e si mediatizarea asigurata.

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Am dat fwd pe mailul comun la raspunsul din partea Vodafone legat de numarul de SMS. Din pacate nu este favorabil si ne directioneaza catre fundatia Mereu Aproape.


CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
IULIA va invinge CANCERUL
Where there's a will there's a way
Every saint has a past. Every sinner has a future.


Eu zic ca e ok sa acceptam si asa, decat deloc

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexAndra_81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Da, mi s-a explicat si mie azi ca ei nu lucreaza direct, fara intermediari decat pentru cazuri "colective", nu "individuale". Iar aia de la Mereu aproape s-au infipt sa preia cazurile individuale, cu 30% comision.

Acceptam si asa? Eu zic ca da, oricum se mai strang niste bani si e si mediatizarea asigurata.

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Am dat fwd pe mailul comun la raspunsul din partea Vodafone legat de numarul de SMS. Din pacate nu este favorabil si ne directioneaza catre fundatia Mereu Aproape.


CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
IULIA va invinge CANCERUL
Where there's a will there's a way
Every saint has a past. Every sinner has a future.



trebuie acceptat, decat deloc...

Mergi la inceput