FIV Europa(55)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Felicitari balanta!

Sa fie sanatosi si norocosi, sa va aduca numai bucurii!
Va veti acomoda cu ritmul, acorda-ti timp, oboseala e cea care face perioada de acomodare cea mai dificila.

Ma bucur tare mult pt voi!


Multumesc, Doamne!

_
C677T HETEROZIGOT
Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Balanta,felicitari,sa creasca mari si sanatosi

c`est la vie,pas le paradis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ralu_mv spune:

Felicitari Balanta !!! Sa creasca mari si sanatosi ! (cand ai timp mai treci si pe la noi sa ne spui cum a fost)

(Brigit, merci, ca altfel nu stiam ca nu am mai citit de muult aici)

--------------
MTHFR C677T homozigot, FXIII V34L heterozigot
20+
Multumesc Doamne !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui balanta_tm

da, fetelor, am nascut! am 2 baietei minunati, nu imi vine sa cred ca sunt ai mei.
va doresc din suflet sa deveniti TOATE mamici!
eu nu mai stiu care-i zi si care-i noapte, bb-ii mananca din 3 in 3 ore si fac galagie cand le e foame. lapte am, dar nu destul pt a-i hrani doar cu lapte matern (din pacate ), asa ca, completam cu lapte praf. important e sa fie sanatosi; in rest nu conteaza ca eu dorm mai deloc si ca sunt permanent in prisa.
va pup pe toate!


Felicitari, multe bucurii si sanatate! Fff bine ca sunt mancaciosi!


Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jaguar spune:

Citat:
citat din mesajul lui balanta_tm

da, fetelor, am nascut! am 2 baietei minunati, nu imi vine sa cred ca sunt ai mei.
va doresc din suflet sa deveniti TOATE mamici!
eu nu mai stiu care-i zi si care-i noapte, bb-ii mananca din 3 in 3 ore si fac galagie cand le e foame. lapte am, dar nu destul pt a-i hrani doar cu lapte matern (din pacate ), asa ca, completam cu lapte praf. important e sa fie sanatosi; in rest nu conteaza ca eu dorm mai deloc si ca sunt permanent in prisa.
va pup pe toate!



Balanta felicitaaariii!!!! Sa va traiasca baieteii , sa fie sanatosi si norocosi! bravooo ma bucur mult ptr voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aadina spune:

Inca o data Felicitari, sa fie sanatosi si sa te bucuri de ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adijo spune:

Balanta, felicitari! sa fiti sanatosi , sa va bucurati unii pe altii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

balanta ma bucur nespus de mult pt tine, pt voi. esti o mamica eroina si sunt fericita sa aud ca ai niste baietei mancaciosi si galagiosi. sa iti traiasca si sa fie norocosi, iar voi sa va bucurati de fiecare clipa, chiar si asa obositi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loretta76 spune:

Balanta felicitari mamicooooo!!!! Sa va dea Dumnezeu numai fericire si sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara27 spune:

Balanta, felicitari!! pupam mamica, pupam bb-ii, sa fiti toti voiosi, frumosi si sanatosi!! sper, dupa ce va acomodati unii cu altii, sa mai ai timp (din cand in cand) si sa ne mai scrii despre voi. miss u much!!!


to be continued..

Mergi la inceput