**Prichindei nazdravani 2008!** (26)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gherman_in spune:

Buna dimineata!!!!Poftiti la cafelute!Mai,sa stiti ca v-am dus dorul,da amu m-am intors si eu din deplasari.Pana in Octombrie nu mai am nici una pe lista,numai daca mai apare ceva neprevazutCe mai faceti,v-ati intors care de pe unde????Sau mai plecati pe undeva?Eu am inceput desfacerea bagajelor,spalarea,calcatura,curatenia,ca dupa o luna si ceva lipsa....,spor si voua la lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gherman_in

Buna dimineata!!!!Poftiti la cafelute!Mai,sa stiti ca v-am dus dorul,da amu m-am intors si eu din deplasari.Pana in Octombrie nu mai am nici una pe lista,numai daca mai apare ceva neprevazutCe mai faceti,v-ati intors care de pe unde????Sau mai plecati pe undeva?Eu am inceput desfacerea bagajelor,spalarea,calcatura,curatenia,ca dupa o luna si ceva lipsa....,spor si voua la lucru.

tatiana


Salutare stimata si distinsa!
Bine ai revenit din concediu ! Pai cum vine asta, nici bine n-ai ajuns acasa si vrei sa pleci iarasi ? La tine cred ca-i valabila zicala "Calatorului ii sta bine cu drumul...". Sa ai spor in toate. Mai e putin si incep fetele gradi si intri iar in ritm!
atomicelor dragi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Tatiana bine ai revenit printre noi, cum a fost concediul?
Mariana maine sarbatorim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Tatiana bine ai revenit printre noi, cum a fost concediul?
Mariana maine sarbatorim

http://alinahandmade.blogspot.com/


Daaaaa..... Avem si day off...asa ca-mi fac pregatirile in liniste .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Si cum vei sarbatori Mariana?
Iti spun dupa acum sa ai parte numai de lucruri bune in viata, intelegere, sprijin , iubire, sanatate si putere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Si cum vei sarbatori Mariana?
Iti spun dupa acum sa ai parte numai de lucruri bune in viata, intelegere, sprijin , iubire, sanatate si putere

http://alinahandmade.blogspot.com/


Alina, multumesc mult, mult pentru urari !
Petrecem linistit in familie...dupa buget.... Ne gratarim, prajiturim, o cinzeaca, doua...si gata .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gherman_in spune:

Buna de dimineata!No,ca mi-a luat fata Alina prima.Mariana ,La multi multi ani,si felicitarile de rigoare.Distractie placuta,

La multi ani si pentru toate Mariile din lume!
La multi ani si pt.Antonia Maria,sa creasca mare,sanatoasa,si sa-si bucure parintii.
In concediu.....eu sunt in concediu de 4 ani jumate,asta ,asa,ca o paranteza,a fost super,astept cu nerabdare inceperea gradinitei.Si trebuie sa-mi gasesc musai servici anul asta.Ca de nu,am incurcat-o
Restul,unde sunteti?Tot in concediu???Hai,ma duc la

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

LA MULTI ANI MARIANA!!!

LA MULTI ANI TUTUROR CELOR CARE POARTA NUMELE FECIOAREI MARIA!!!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna ziua fetelor !

Alina, Tatiana, Nyny multumesc mult pentru urari !

Siiii...sa inceapa petrecerea...


Va invit la mini pateuri delicioase, fripturici , tort de fructe, nelipsita sampanie rose cu multe bule si sucuri . Hai noroc si sanatate !

La multi ani si celorlalte Marii si Marioare si celorlalti Mariani si Marini !




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Va ofer cafeaua si tratatiiile ptr ziua mea, afinata, tort, bere sucuri ce doriti va poftesc cu mare drag.

Mergi la inceput