** Delfinasi jucausi la a doua aniversare (81)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns matusa77 spune:

Iuliana, la multi ani!

Noi am fost la mare, apa e super curata si calda. Abia l-am scos pe Ducu din apa .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Mycya, Matusa multumesc de urai! Va pup

Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
33+ Mara Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaene spune:

baby, LA MULTI MULTI ANI SI DE LA NOI!Sa fii sanatoasa, sa ai o nastere usoara si tot ce-ti doresti tu sa se implineasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Gabrielamultumesc

Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
33+ Mara Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Baby la multi ani fericiti !!! sarcina si nastere usoara !!!

toate mamicile si delfinasii...noi suntem bine...dar fara chef si timp de scris...dar de citit tot gasesc timp dependenta

Crissy,Michelle,Rodyka...am vazut pozele pe picassa...f frumoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matusa77 spune:

Neata!
Va servesc si eu cu tortulet (virtual) ca azi face sotul 41 de ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciristina_serban spune:

Neata si de la noi...

Matusa, multumim de tratatie...yamii... La multi ani sanatosi sotului!!! Sa fiti fericiti impreuna pana la adanci batraneti...

Fetele, stie vreuna din voi daca e posibil sa amani reintoarcerea la servici dupa ce se termina CIC????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Neata!

Krys, Matusa, La multi ani sotiorilor! Sa fie sanatosi si fericiti alaturi de voi.

Mycya, ma bucur ca mai dai un semn, si ca va prieste vacanta acasa.

Bumblebee, tinem pumnii cu bb2. Te imbratisez cu drag si iti urez spor in toate!

Tina,

Iuliana, Puiutz, ce m-am bucurat sa vad ca ati fi luat si voi aceeasi decizie cu jobul. Ca mi-e teama uneori sa nu fiu naiva, sa dau cu piciorul unui job bun. Sunt multi care imi tot zic ce greu e sa gasesti o slujba buna, ca ei nu ar fi decis asa - dar toti care zic asta nu au copii. Vedem noi cum a fi...

O zi minunata!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Krys, se poate lua concediu fara plata de la 2 la 3 ani.



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochidut spune:

Cu intarziere

LA MULTI ANI BABY!!! Sa fii iubita, implinita, sa ai nastere usoara si sa te bucuri de cele 2 comori!

Bumblee, cum sa te uitam draga? Doar imi pare rau ca nu mai ai timp sa ne scrii, ca tare mult imi placea stilul tau...sfaturile
Ce frumos povestesti de Vichisorul atomic, ce m-am amuzat cum zice el de toate si gateste

Crispo stiu ca iti e greu, sper sa fii cat de cat impacata.... In teorie asa e, un job bun nu il lasi dar practica e diferita de teorie si cand iti vezi copilul cum iti zambeste, cand te striga, cand vine si te trage de mana sa te joci cu el nu prea mai poti sa te rupi. Cred ca si eu as fi facut la fel, nu as suporta sa ma trezesc cand copilul e mare si sa ma uit la altii mai mici si sa imi dau seama ca eu nu stiu al meu cum a fostcand era mic, cum se juca, ce facea........
Dar oamenii astia de la serviciul tau nu sunt deloc flexibili, nu? Oare daca te duceai si vorbeai cu ei deschis, nu gaseai nici o intelegere? Adica ma gandesc ca poate gaseati o cale de mijloc, mai renuntau si ei la unele ore din program, mai renuntai si tu la unele beneficii.....Oricum cum descriai tu programul, era de-a dreptul imposibil!!!!!

de Larisa Ioana 24.06.2010

Mergi la inceput