IULIA va invinge CANCERUL!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Monn, este deja disponibila o linie telefonica speciala pentru donatii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Da, asta ma intereseaza si pe mine si daca o putem face publica in cat mai multe directii.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Ma bucur pentru vestile bune, Doamne ajuta in continuare!

Multe fete au aduc vorba de rugaciunea comuna pentru Iulia, vroiam sa va propun duminica la ora 10, ce ziceti? Eu cred ca ar ajuta-o foarte mult!


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Monnvas in primul rand tie multumesc din suflet pt rapiditatea si implicarea ta deosebita si apoi tuturor fetelor care au raspuns apelului

Acum incerc si eu sa incarc produsele pt bazar si luni voi vira si niste banuti in cont

De Iulia ce sa mai zic : e o luptatoare ca si mama ei pe care am avut onoarea sa o cunosc si mi-a demonstrat ca nimic nu ii poate sta in cale

Din pacate nu mai merg maine la Timisoara dar sper sa ajung cat de curand ca sa ma intalnesc din nou cu ele si sa-mi dea vesti bune

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

MONN, iti multumim mult pentru tot
Maine pozez si eu produse pt bazar, la fel ca ANAAN, te sun daca am nevoie de ajutor
Banuti cred ca pe saptamana viitoare reusesc sa pun, te anunt.
Cand avem site-ul incepem si cu campania de promovare, oamenii cu care am vorbit asteapta. Cu bannerele reusim ceva, ca daca nu am o promisiune tot de la cei cu promovarea.

Doamne ajuta, sa fie totul bine, nu imi pot imagina decat un deznodamant fericit!

Mami de minune mica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_tinaus spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonapro


Ma bucur pentru vestile bune, Doamne ajuta in continuare!

Multe fete au aduc vorba de rugaciunea comuna pentru Iulia, vroiam sa va propun duminica la ora 10, ce ziceti? Eu cred ca ar ajuta-o foarte mult!


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)


Mie mi se pare ok duminica de la 10...se mai inscrie cineva?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina2008 spune:

Buna dimineata... si de la salina Turda!

Am "absentat" cateva zile, insa am fost cu ochii pe forum si pe ceea ce s-a mai intamplat aici. Noi suntem ne pregatim de a treia zi in salina. Unde e minunat in sensul ca nu am intampinat dificultati sa-l convingem pe Calin sa stea cate trei ore pe zi. Sunt atat de multi copii, si mai ales copii de varste apropiate lui Calin. Si-a gasit repede parteneri de joaca...
Georgiana, daca esti pe receptie, poate ne vedem intr-o seara in Cluj, daca ai timp.

Saptamana viitoare, cand ma intorc voi pune si eu banuti in contul Iuliei si ma rog neincetat sa ii fie bine. DIN CE IN CE MAI BINE. Cami o stransa imbratisare si sufletul, ochii si inima ta INAINTE, peste multi, multi ani! Esti puternica si o mamica (nu mai spun) de nota 100!

Monn, daca ai cumva scanate actele medicale, da un semn. Sau daca le are altcineva. Eu oricum as vrea sa postez si pe Facebook si sa trimit tuturor prietenilor mei.

Denisamada FELICITARI! Esti generatoare de bucurii pentru mine si iti doresc o sarcina usoara, un bebe frumos si sanatos si putere pentru Adela si bb2!

Sunt atat de recunoscatore, multumita si fericita ca va cunosc fetelor... Sunteti incredibile, OAMENI adevarati si asta trebuie pretuit!

Calin, un baietel nazdravan si mamica lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Am mai primit azi:

80 lei - P.A.-E.
100 lei - Sz.L.I.
110 lei - S.S.A.

Am facut si un cont in euro, in curand sper sa reusesc si cu contul de PayPal. Iata detaliile pentru fetele din strainatate, care ar dori sa doneze, sunt tot pe numele meu, ca si contul in lei:

IBAN: RO54BRDE445SV26857404450
BRD Bucuresti, Sucursala Dorobanti
135 Calea Dorobanti, sector 1, Bucuresti 712311, Romania
Swift: BRDEROBU

Rog moderatorii sa puna conturile si pe prima pagina.

Revin si cu niste vesti bune.

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Every saint has a past. Every sinner has a future.

Te rog se precizezi Nmele si prenumele exact

Nume si Prenume
IBAN: RO54BRDE445SV26857404450
BRD Bucuresti, Sucursala Dorobanti
135 Calea Dorobanti, sector 1, Bucuresti 712311, Romania
Swift: BRDEROBU



Contul PayPal este alocat va fi publicat azi.


www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata si de la noi !!!

Cami si Iulia, sunteti in gandurile mele de cand am aflat socanta veste dar simt ca totul va fi bine si vara viitoare ne vom balaci impreuna !!

Si eu am discutat deja cu cateva firme pt donatii precum si cu prietenii mei, toti au fost impresionati si sunt sigura ca vor contribui cu cate ceva cat d eputin

Monnvas, eu le-am dat si conturile Iuliei de la Banca Transilvania pt cei care vor sa depuna direct, mai scutim niste comisioane de transfer
Luni o sa fac si eu un virament tot din Transilvania, daca tot am cont si acolo

Revin maine seara si cu link-urile la produse


www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

comisionul la paypal cit e? ca sa stiu daca ma mai duc la banca sau trimit prin paypal, evident ca e mai comod :))

monn mii de si multumiri pentru mobilizarea trupelor, te admir si te iubesc

cami, iulia, sintem linga voi cu gindul si cu inima

Mergi la inceput