IULIA va invinge CANCERUL!

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Anca, total de acord cu tine, nici o viata in frica nu este buna pentru copiii nostri, desi, ca mame, e imposibil sa nu experimentam si sentimentul de neliniste descris de Georgiana. Trebuie totusi sa ne stapanim temerile si sa ne bucuram de ce avem; in sensul acesta, Cami ne ofera o lectie din care avem toate ceva de invatat.

Ramona, esti absolut grozava! Singura cu Stefan, cu burtica la purtator, pe caldurile astea si tu faci ce faci! Te admir din inima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

MONNAVAS, nu apuc sa zic si cu atat mai greu, live: multumesc pentru ca esti! Simplul fapt ca esti, ma juta sa stiu ca in viata exista ingeri, oamnei capabili sa se rupa de tot pentru altii!

Ramona, cred ca Dumnezeu lucreaza prin oameni ca tine!

Ca voi...

Eu trimit dimineata 1000 lei, in contul tau, Monn. Trimiti tu, cand poti, banii multi catre Cami.

Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Dragelor, ati facut cumva vreun banner pentru blogul Iuliei? M-am uitat pe blog si nu am gasit. As vrea sa pun pe blogul Raisei, de aceea intreb.
Domnul sa va ajute in tot ceea ce faceti! Iulia e vindecata prin lupta voastra!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Ramona,nu inteleg ce treaba are primaria...poate gardienii publici..spune cu cine trebuie sa vorbesc mai exact.

Stai oleaca,sa incerc sa vorbesc cu niste ziaristi....si cineva de la telviziune...nu stiu pasii dar cam ce ar trebui sa fac?Incerc sa discut si cu prietenii mei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Am nevoie de linkuri exacte,plus niste documente medicale scanate mai ok,vor aparea pe bloguri si ziarele din orasul meu pe facebook....nefiind din localitate nu sepublica in ziar....sau pe ziiarele on line peste tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Ramona,nu inteleg ce treaba are primaria...poate gardienii publici..spune cu cine trebuie sa vorbesc mai exact.

Stai oleaca,sa incerc sa vorbesc cu niste ziaristi....si cineva de la telviziune...nu stiu pasii dar cam ce ar trebui sa fac?Incerc sa discut si cu prietenii mei...

Madalina


Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."


Din cate am inteles, nu este legal sa ceri oamenilor bani fara sa dai o chitanta in schimb (eu am un carnetel cu numele donatorilor). S-ar chema "cersetorie" si se pedepseste grav...
Daca mergem subtil pe la mamele cunoscute de noi, situatia se schimba. Daca il cunosti pe gardianul din parc, e bine dar nu cred ca se implica...

Cat priveste ziarul, slabe sperante, cel mai sigur e cand il "scuturi" pe om DIRECT.
Iar pritenii bogati care nu platesc sa fie taxati pentru nesimtirea lor si spus la obraz "sa nu ajungeti in situatia de a apela la oameni" SI ATAT... din nefericire am trecut prin asa experienta si le-o servesc in seara asta printr-un mesaj pe mail...



Ramona - mami de Stefan - 27 aprilie 2009
+ 25

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

comisionul la paypal cit e? ca sa stiu daca ma mai duc la banca sau trimit prin paypal, evident ca e mai comod :))

monn mii de si multumiri pentru mobilizarea trupelor, te admir si te iubesc

cami, iulia, sintem linga voi cu gindul si cu inima

Famille Dragoon, mami de Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose



2 EUR pt. retragere din contul de PayPal in contul de card.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

pe blog conturile sunt ale fetitei,da?
Ar trebui modificat sa apara si celelalte 2....
Si niste poze ale fetitei.....
Si cteva documente medicale mai clare..si vor apare pe toate ziarele on line.

Deocamdata.A luat cineva legatura cu antenele alea ?

Sa vedem ce pasi trebuie facuti,ar fi de acord sa apara la televior?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Am primit urmatoarele sume:

- 150 lei anca_nicolae
- 300 lei S.A.O.
- 100 lei T.D.

Azi ii trimit Cameliei banii stransi pana acum. Multumesc pentru tot! Si le cer scuze anticipat donatorilor carora nu le cunosc ID-ul si le-am pus numai initialele.

Multumim din suflet!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:


E in curs de facere. Maine merge tati la spital si o sa ii mai faca niste poze, fiindca pozele pe care le avem nu au rezolutie prea buna.


Citat:
citat din mesajul lui katteryna

Dragelor, ati facut cumva vreun banner pentru blogul Iuliei? M-am uitat pe blog si nu am gasit. As vrea sa pun pe blogul Raisei, de aceea intreb.
Domnul sa va ajute in tot ceea ce faceti! Iulia e vindecata prin lupta voastra!


RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR

Ajutati-ne sa strangem povesti
www.copiisuflete.ro/" target="_blank">Copii Suflete Sperante


Mergi la inceput