Mladite&Mugurasi marisori de mai-iunie 2008 (1)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Hello,

Gata party-ul mladitelor si mugurasilor?

Erica unde mergeti in concediu?
Plecam si noi in California in august...abia astept cele cateva zile de balaceala...Poate mergem si pe la Disneyland...

Va pupam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Erica, tu nu ai cont pe FB? Ca acolo nu te plicti la cafea, la grup cu noi.

Mihaela, cum e Seattle?

_
Mami Nadia si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Citat:
citat din mesajul lui Victoria_mami

Erica, tu nu ai cont pe FB? Ca acolo nu te plicti la cafea, la grup cu noi.

Mihaela, cum e Seattle?

_
Mami Nadia si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA



Nadia e minunata zona! Acum, vara ai impresia ca e un resort de lux aici unde stam noi...Parca iti vine greu sa crezi ca oamenii mai si muncesc...O sa fie mai nasol cand o sa inceapa ceea ce ei numesc iarna...Cica e luuuungggga si pana in mai...Dar in fine...noi deocamdata ne tot plimbam sa vedem pe unde sa ne gasim casa...
Ce mi-a placut f mult in Seattle ptr Eli (chiar si pentru mine!) e American Dance Studio...Erau niste fetite mai mari...se pregateau de ora de balet...erau ireal de frumoase...parca erau zanele din Tinker Bell

Voi puteti merge la mare anul asta? Stiu ca va doreati foarte mult...

Erica eu citesc si aici si pe FB...asa ca nu te cenzura ;)

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Mihaela, ma bucur mult ca va place. Daaaaaaaaaaa, plecam in octombrie 2 saptamani in Punta Cana (Rep. Dominicana)
Abia asteptam. Victoria vrea sa inoate cu delfinii, sa vedem daca o lasa, ca cica tre sa aiba 5 ani! Eventual ii mint le zic ca are deja 5 ani da' e ea mica , asa ca mami... oricum, ma vad aia pe mine cat sunt de mica, sper sa ma creada ca are 5 ani, da' seamana cu mami, micaaa ar fi SUPER!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Erika, ne-a cam luat valul si ne-am mutat pe Facebook, fara sa fie ceva definitiv sau irevocabil. Doar ca acolo este comunicarea foarte lejera, discutiile fara pretentii, vorbe de fete la o cafea, cu glume si floricele :)
Daca ai cont pe Facebook, poti sa ma cauti pe mine sau oricare din fetele pe care le mai stii, sa te adaugam. Eu acolo sunt 'Gabriela Marin'.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Eu recunosc ca de asta am scris doar acolo, ca aveam senzatia ca ma repet in gol aici, ca orice voiam sa zic ...o spusesem acolo. Stiu ca Adriana nu are si nu vrea Fb, doar pt ea mai intram pe aici, ca in rest, cam toata lumea, vorbareata, normal, e acolo, la discutii lejere si am senzatia ca am descoperit alti oameni acolo, si e ceva f ciudat, dupa atata timp petrecut aici, parca acolo am descoperit alta Belle, , alta alex@sara, Luminel, Cleo cea plecata de pe Dc, ca sa nu mai vorbesc de draga de Feli

Asa ca desi my tab is always open cam pe acolo imi fac veacul.

Apropo, Adriana v-ati intors din vacanta? De ce nu ai mai zis nimic de muuult?

Pupici!

Erica ai inteles, da? Hai si acolo, n-ai tu cafea cata vorbarie vei gasi :)))

Mihaser ce ma bucur ca ti-e bine pe meleagurile americane!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PRAG spune:

Fetelor, pe mine ma primiti pe FB? Gabi, pot sa te caut si eu?
Aici intru zilnic, si e trist ca nu gasesc vesti, ma intreb mereu ce faceti, fetelor... De exemplu, ce face Simonix, cum merge sarcina, cit mai are?
Va pup, si sper sa va gasesc si eu pe FB.

Gabriela si Roxana.

Citat:
citat din mesajul lui gabitzam

Erika, ne-a cam luat valul si ne-am mutat pe Facebook, fara sa fie ceva definitiv sau irevocabil. Doar ca acolo este comunicarea foarte lejera, discutiile fara pretentii, vorbe de fete la o cafea, cu glume si floricele :)
Daca ai cont pe Facebook, poti sa ma cauti pe mine sau oricare din fetele pe care le mai stii, sa te adaugam. Eu acolo sunt 'Gabriela Marin'.


Cresterea copiilor este in parte bucurie, in parte razboi de guerilla
Mami de puf mare, Andrei-Stefan (25.05.05) si puf mic Raducu(06.06.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Prag:te asteptam pe FB cum sa nu.

Eu nu prea reusesc sa mai scriu, doar ca va citesc si aici.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Gabriela, iti dau si eu un PM cu numele de pe FB, ma adaugi si apoi te adaug eu la grup, daca nu a facut-o intre timp Gabitza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Gabi, daca nu ne gasesti, iti dau pe PM niste nume de FB ale catorva fete, ca sa ne gasesti mai usor. Vad ca Piggy m-a gasit si ma bucur tare.

Mergi la inceput