Ghiocei de Martie-Aprilie2009**434**

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata
am citit subiectul pus la Umanitare - si am urmatoarea rugaminte: va rog sa il deschida un user personal - nu cel comun. Monnvas, am vazut ca tu ai postat - daca doresti sa te ocupi de caz trimite te rog actele cerute la Admin si noi dam drumul la caz cat se poate de repede.
succes mult,

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!!

O spun inca o data si o sa ma tot repet pentru ca asa este: MONNVAS esti un inger !! iti multumesc pt tot

In wkd se pare ca vom merge la Timisoara asa ca o voi vizita din nou pe Cami care este o luptatoare adevarata si sunt convinsa ca totul va fi bine intr-un final

Caut si eu azi branule Braun, daca gasiti voi, mi le puteti trimite cu curierul si i le duc eu lui Cami sambata


www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Monn, ma simt norocoasa ca te cunosc!

Iulia si Cami, sunteti mereu, mereu in gandurile mele!

Azi am drum in oras si caut si eu branule.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Monn, esti o comoara. Multa bafta in toate demersurile. MA bucur sa aud ca mai exista si oameni implicati si sufletisti. Bine, faza cu asociatia mare era cumva firesc ca deh...comertul e comert.

Eu pe 10 primesc salariul si voi face un virament. Unul mic.

Este groaznic de dureros prin ce trece Iulia, si Camelia.

Ma rog sa le dea Dumnezeu putere si sanatate.

Oli, ai PM.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Monn, iti dau linkul asta http://www.medisal.ro/shop/16_b-braun

In farmacii e mai scump decit la distribuitor cred. Ma pot interesa direct dar trebuie sa ne spui de care branule ii trebuie, ca-s pe dimensiuni diferite.



http://scrisoaredelamosul.blogspot.com/

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Monn sau Novus, daca vorbiti cu Cami intrebati/o cum arata aceste branule Braun? Ce culoare au? Sunt speciale pt citostatice? Sau sunt din acelea mici pt copii?

Cine are cunostinte prin maternitati sau spitale incercati sa intrebati daca pot scoate cateva bucati? Poate acolo e sacul mai plin. Macar sa o scoatem din impas pe Iulia si apoi cautam prin farmacii.

Fetele, Joanna nu cumva lucra in domeniul farmacie sau medical? Aveti numarul ei de tel?

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Buna dimineata,

sustin si eu cele de mai sus legate de activitatea lui Monn.

in drum spre birou am intrat in fiecare farmacie intalnita dar nu am gasit nimic. Voi apela la cunostintele din spitale si farmacii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Saluti,

Monn esti o tufata extraordinara si te imbratisez cu drag
O sa caut si eu branule cind ies cu Ian afara.
Multa sanatate tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Cami, esti mereu in gindurile mele; mult curaj iti doresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

pup fetele
Monn pe tine dublu. Esti extraordinara, recunosc ca nu cred ca as fi fost in stare sa ma mobilizez asa de bine.
Legat de branule am vorbit cu Cami acum, a facut rost Gia de la Cluj de cateva, daca mai are nevoie mobilizez surioara si gasesc la ea la maternitate (a zis ca verifica, dar parca Braun are la bebelusi). Deci asta se rezolva..
Eu sunt putin suparata pentru ca l-am dus pe mutzu dimineata si m-a injurat la gradi, ceea ce n-a mai facut de foarte multa vreme. M-am simtit tare aiurea, l-am certat, i-am spus ca m-am suparat pe el si o sa discutam la pranz cand il iau.... dar tot ca dracu' m-am simtit, mai ales ca am vazut ce dezamagita era maicuta care are grija de el. astazi o sa fie o zi nasoala, pentru ca o sa-l pedepsesc cand vine acasa, adica nu se mai joaca cu colectia lui imensa de chei, care sunt jucariile preferate in acest moment, si bineinteles o sa doarma fara perna lui preferata.. Asta e.... nu pot sa-l las sa injure, mai ales la gradi langa alti copii.... si mai ales dupa atata pauza de la injuraturi.

Mergi la inceput