FIV cu Dr. ALBU Dragos 62

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

eu nu mai vad bine lista cu preturile actualizate, nu mai e fiecare procedura pe un singur rand. pana acum 1 ora era ok. daca o vizualizez cu Internet Explorer e bine, in Google Chrom pe care il folosesc uzual pt o sec apare ok apoi se labarteaza coloana de autor (banuiesc ca de la reclama cu Ikea). voi cum o vedeti ?

apropo, m-am trecut si eu intr-un final pe lista de aspirante

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara27 spune:

mai femeie, ce dreaq, te napadira hormonii??
mie totul imi pare ok, opera de arta in toata splendoarea, nimic aiurea..nu vad nicio reclama IKEA (ma uit cu Explorer, acum..)
hai, e bine, relax, draga mea




to be continued..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

pupi fetelor

cum sunteti?
eu s ca la nebuni, zi noapte stau de paza

fetelor va tin pumnii sa iasa beta mare, sa se lase cu ochisori frumosi si sanatosi










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

mirela multimim de urari ! cum ne incurajezi tu ... asa ceva ne astepata ?!? aoleu la toata gasca.
lara meine liebe, uiti ca sunt gradiva pana la proba contrarie ?!?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

qiao, eu folosesc chrome si se vede ok, nu te mai stresa

ambele MTHFR heterozigote, ambele PAI-1 heterozigote, trompe infundate, Graves-Basedow, FIV1 in iunie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elbereth spune:

Qiao iti doresc cel mai cuminte, mai viteaz, mai puternic si mai luptator puiut. Sa ramana cu tine forever!
Liza sa fii si tu o closcutza buna si sa se prinda cati vrei tu!
Angy - ganduri pozitive si optimism!
Hai fetelor, sa de Domnul sa avem 3 "bete" frumoase si sa se lase cu un cor de scancete si un teanc de pampersi murdari pe aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

elbereth multumesc mult. tu ce mai faci ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elbereth spune:

[quote]citat din mesajul lui QiaoBing

elbereth multumesc mult. tu ce mai faci ?

Multumesc de intrebare Qiao. Din pacate, eu am deja un FIV nereusit in "palmares". N-am povestit nimic pana acum pt ca inca sunt tzandari si inca doare totul.
La noi marea problema e calitatea f proasta a spermei: din 8 ovocite nu s-a fertilizat decat unul singur (cu ICSI toate).
Cand am citit povestea ta cu embrionul am plans, pt ca m-am regasit pe mine intr-o anumita masura. Am avut punctia intr-o vineri, m-au sunat sambata sa-mi spuna ca avem un singur puiut si ca.. "sa vedem cum evolueaza pana luni". Am petrecut un weekend de cosmar si agonie in care m-am rugat si am vorbit cu el in fiecare secunda de luciditate (cred ca si in somn m-am gandit la el): i-am spus sa fie curajos si sa reziste, sa nu-i fie frica in intuneric acolo, i-am spus ca-l iubim si ca luni venim sa-l luam acasa. A rezistat pana luni, l-am luat acasa, l-am iubit, i-am spus povesti in fiecare seara, i-am aratat casa si locul unde i-as fi pus patutul, i-am aratat parcul cu leagane unde l-as fi putut duce de manuta mai tarziu, dar.... s-a pierdut pe drum
Acum incerc sa ma adun (inca nu reusesc), sa vad incotro o luam.

Ma rog la Dumnezeu ca puiul tau sa fie mai puternic decat al meu , iar povestea ta sa nu semene deloc-deloc cu a mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

elbereth, trista povestea ta... imi pare rau pt esec, chiar ma intrebam si eu de ce n-ai mai zis nimic de ceva vreme. sa-ti dea Dumnezeu putere sa mergi mai departe

ambele MTHFR heterozigote, ambele PAI-1 heterozigote, trompe infundate, Graves-Basedow, FIV1 in iunie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

Elbereth,imi pare atat de rau,plangce nedrept e totul!multa putere iti doresc!nu renunta!

Mergi la inceput