FIV cu Dr. ALBU Dragos 62

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lili_ spune:

cred ca pe 9 se intoarce
dar aveti idee cand va pleca in concediu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

lumi mi-a spus ca se va duce in Istanbul in aceasta perioada si poate isi face omul si concediul pe acolo, asa ca da-i sms, nu sta asa! pup pustoaica din poza

Iti poti da seama ce reprezinta un om, nu dupa ce realizeaza, ci dupa ceea ce tanjeste sa realizeze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelica28 spune:

lumi pe 5 se intoarce dr in clinica

Mutatia677-in stare homozigota
Mutatia844g -in stare heterozigota
4 INSEMINARI ,O SARCINA OBTINUTA NATURAL IN IUNIE 2010,OPRITA DIN EVOLUTIE LA 13 SAPTAMINI,O INSEMINARE REUSITA IN IUNIE 2011,OPRITA SI ACEASTA SARCINA DIN EVOLUTIE LA 9 SAPTAMINI
Tratament actual inainte de sarcina:femibion1 1/zi,acid folic1/zi ;magmeB61/zi;vit E3/zi;cetebe1/zi,
Fiv facut in februarie-martie nereusit!
Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata !...
In final, am inteles insa ca obstacolele reprezinta de fapt viata ." Alfred Souza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara27 spune:

hello fete
angi, pupic si bafta si din partea mea!
(p.s.: la fel si pt liza..pe qiao am pupacit-o dincolo, la junioare)
o zi racoroasa tuturor

p.s.: qiao, ce s-a smecherit topicul, de cand ai pus manutza pe prima pagina hai ca, esti in competitie directa cu sper (la donate) unde la fel, se vede (si apreciaza) efortul


to be continued..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Multam de info, Liza!
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Ari
Angi,multam si beta de


Mamica de MARIA IRINUCA(20.06.2011)
Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.
Uneori oamenii trebuie sa planga ca sa isi faca loc in inima pentru bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Ari
Angi,multam si beta de


Mamica de MARIA IRINUCA(20.06.2011)
Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.
Uneori oamenii trebuie sa planga ca sa isi faca loc in inima pentru bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

Lara nu am facut prea multe si nici nu vreau sa se supere cineva ca imi bag degetele asa de capul meu. de idei nu duc insa lipsa Pacat ca nu a picat actiunea sapt trecuta cand ma plictiseam in casa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara27 spune:

qiao, pai fa-ti de cap (si) la topicul nostru, ca-s sigura ca nu se supara nimeni


to be continued..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelica28 spune:

Lara multumesc
Qiao ,multumim pt capitolul nou si pt imbunatiri,se vede diferenta !

Mutatia677-in stare homozigota
Mutatia844g -in stare heterozigota
4 INSEMINARI ,O SARCINA OBTINUTA NATURAL IN IUNIE 2010,OPRITA DIN EVOLUTIE LA 13 SAPTAMINI,O INSEMINARE REUSITA IN IUNIE 2011,OPRITA SI ACEASTA SARCINA DIN EVOLUTIE LA 9 SAPTAMINI
Tratament actual inainte de sarcina:femibion1 1/zi,acid folic1/zi ;magmeB61/zi;vit E3/zi;cetebe1/zi,
Fiv facut in februarie-martie nereusit!
Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata !...
In final, am inteles insa ca obstacolele reprezinta de fapt viata ." Alfred Souza

Mergi la inceput