*Cozonacei iubiti de noiembrie-decembrie2008(138)*

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Madutza, n-ai nici o garantie ca daca amani pana saptamana viitoare va fi mult mai bine.
Eu o patii chiar ieri cu Elisa care a inceput sa planga la gradi ca nu vrea sa stea acolo. Are un educator barbat si de cate ori este el se lasa cu bocete. Azi a fost tot un zambet ca era vecina acolo, marti la fel. Dar uite ca se mai intampla si sa nu vrea.

Si ca tot am povestit de mijlocia mea mi-am adus aminte sa scriu ca de cateva zile spune bine "sus". Am iesit intr-o zi la plimbare si dintr-odata mi-a spus ca poate sa pronunte corect. Era asa de incantata de noua ei reusita. Ea nu vrea sa arate insa o simt ca se consuma mult cand nu ii iese ceva, e tare ambitioasa si perfectionista. La fel si cu scutecul de noapte scos. Nu a mai avut accidente, e bucuroasa. Se vede ca se apropie de 4 ani, ca o ajuta foarte mult ca vorbeste din ce in ce mai bine pentru ca nu mai face o criza din orice. Reusim sa avem o discutie cand incepe sa fie suparata. Si daca ne explica asa in mare cam ce doreste, ce vrea, ce nu-i convine pai problema e deja rezolvata si criza uitata. Nah ca fac si versuri

Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

La multi ani mamici dragi
Scuze de intarzire pentru dragele mamici
La multi ani criss703, Z_Iulia si Creatza.


La multi ani pentru mamicile Dandusa si IuliaCospy

IuliaCospy felicitari pentru burtica. Sarcina la termen si usoara.


O zi frumoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IuliaCospy spune:

Monicus multumesc mult pentru urari!
Fete dragi, va invit pe toate la o felie de tort, de bezele
Ralukutza, multa sanatate!
Eli, felicitari pt titularizare!

si pt toate mamicile, cozonaceii si fratiorii/ surioarele!

La noi bb o sa fie un baietel!

Iulia, mami de Sara Andreea si 24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Dandusa, multa sanatate si noroc!
Si poate mai scrii ce mai faceti. Sper ca bine!

IuliaCospy, multa sanatate si sarcina usoara in continuare!

criss703, Z_Iulia si Creatza! Sper ca ati petrecut frumos!

Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

La multi ani machus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:


La multi ani elilov/eliza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

Multumesc frumos pentru urarile de "La multi ani " Monicus , Otilia...chiar m-am bucurat , am lipsit ceva timp si a fost o surpriza placuta sa le vad !

Salutari la toate mamicile si copilasii , sper ca sunteti bine sanatosi .
Felicitari Eli pt. titularizare stiu ce mult iti doreai
Otilia am vazut un trio de exceptie !!! sunt tot mai frumoase si mai dragalase !
Ralucutza insanatosire grabnica si multa sanatate
IuliaCospy felicitari pt. sarcina

http://family.webshots.com/photo/2845608810104281140KiTLYE va pupam si imbratisam cu drag !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

Criss703
Ne era dor de voi. Am vazut o domnisoara ff frumoasa si f cocheta. Sa va fie de bine vacanta. Poze ff reusite cu asa familie frumoasa si mereu cu zambetul pe buze. Mi-a placut tare mult de cozonacica ca a tinut pasul cu tot, ma refer si la prins puisorul de gainusa... cu distractia .. observ ca a avut o vointa mare sa faca fata febrei. O curajoasa au mami si tati. O domnisorica in devenire, care pierde incet din fizionomia de copil mic. Va pupam si sa fiti tot asa binedispusi si fericiti.


La multi ani mami Ralukutzza mami de Andra-Bianca. Sa fii sanatoasa si sa ai parte de tot ce iti doresti, intotdeauna inconjurata de cei dragi si sa fii mereu cu zambetul pe buze.
Apropo de ziua aceasta este o zi speciala si pentru mine. Este si ziua mamei mele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

La multi ani pt toti sarbatoritii zilei!
Iulia, felicitari pt sarcina!
Otilia, imi place mult poza ta de la avatar Niste scumpe fetele.
criss, f frumoasa Sofi
Eli, felitari si din partea mea!

Monica, mami de 2 : Andreea Ioana (11 iulie 2007) si Ana Maria (13 noiembrie 2008)

www.andreeaioana.ro/displayimage.php?album=31&pos=37" target="_blank">Ele doua

Povestea sarcinii si a nasterii Andreei

Povestea nasterii super rapide a Anei Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

Monicus draguta ca de obicei !
Adevarul ca nu am mai prea vazut poze cu cozonaceii cum au mai evoluat/schimbat ...deja regret fatuca ,vocea si timbrul de bebe

Monicabo multumim , La multi ani pt. Ana Maria !

La multi ani tuturor Mariilor !

La multi ani Ralucuzza !

Mergi la inceput