"Sotul meu este tatal copilului tau? "

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui jenn

Asa,si?A fost casatorita acum 10 ani cu F.P,iar el a negat vehement paternitatea dupa ce ea dat bomba.Dealtfel,Florin are un copil cu o tipa,tot actrita ,cu care nu e casatorit dar nu a avut nicio problema in a recunoaste copilul,deci ...Judecand dupa fapte,nu prea cred ca F.P e tatal.(plus ca ipoteza asta s-a mai discutat pe aici deja,dar merci ca ai scris ceva ce stiam deja)



Jenn, believe it or not, zau ca nu am scris pt. tine special se tot agita lumea ca e copilul lui banica de parca ar fi singurul junior din lume.

daca a si recunoscut ca nu este copilul lui banica nu vad pt. ce se mai agita atat Marin. Si mai si spune ironica de lectia de bun simt/stil.
nici nu inteleg ce e asa mare tam tam.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Ai pus postarea mea ,apoi raspunsul tau,eu ce puteam sa cred,ca vorbesti cu Ponta?"E grele" domne ,cu juniorii astia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikol24 spune:

Eu nu inteleg de ce i sare toata lumea in cap Zanei pentru ca si a permis sa o intrebe public,cu camere si tot tacamul asa ceva.Pai stai asa.Tu vii si declari in public ca tatal copilului tau este Junioru (na ca s doar 2 in tara mai cunoscuti asa...) si eu trebuie sa te trag intr un colt sa te intreb sau sa ti cer socoteala.De ce??Vrei public?Iti dau public!
Si daca respectiva era sincera si avea intentii bune spunea simplu NU!
Si gata circul!
"Ai spus ca tatal copilului tau este un junior.E Banica au ba?''
''Nu''
end of story

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

eu una nu ii sar in cap zanei. doar rad cand ma gandesc la cat de penibila a fost. si ea si situatia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns portocalia spune:

Citat:
citat din mesajul lui nikol24

Eu nu inteleg de ce i sare toata lumea in cap Zanei pentru ca si a permis sa o intrebe public,cu camere si tot tacamul asa ceva.Pai stai asa.Tu vii si declari in public ca tatal copilului tau este Junioru (na ca s doar 2 in tara mai cunoscuti asa...) si eu trebuie sa te trag intr un colt sa te intreb sau sa ti cer socoteala.De ce??Vrei public?Iti dau public!
Si daca respectiva era sincera si avea intentii bune spunea simplu NU!
Si gata circul!
"Ai spus ca tatal copilului tau este un junior.E Banica au ba?''
''Nu''
end of story

,,IDEALUL ESTE INVIZIBIL OCHILOR''


ce face X-ulescu e problema lui X-ulescu. Cum raspunzi tu la actiunea lui X-ulescu este problema TA. cu alte cuvinte, daca X-uleasca e tzatza si proasta, o lasi in prostia si tzatzismul ei, nu sari sa-i demonstrezi ca tu esti si mai proasta si mai tzatza ca ea.

si da, nimeni nu sare nimanui in cap, doar comentam si ne amuzam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Este totusi o diferenta, Adriana Nicolae a acordat interviuri doar in presa, n-a vorbit in emisiuni sau pe scena.
Dupa confruntarea dintre ele, Andreea Marin a numit-o "neica nimeni" si a spus ca fetita ei a fost facuta "prin vecini"


Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aschiutza spune:

Pe scurt: doua toape! Caragiale s-ar fi mindrit cu ele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

fiecare e liber sa-si exprime parerea, ca doar traim intr-o lume libera, ce mama naibi?

cunosc personal acest cuplu Marin-Banica, am fost in casa lor de multe ori, am mancat la masa cu ei, am stat de povesti. avem prieteni comuni, pe unii ii cunosc de foarte multi ani.
sunt oameni simpli, normali, modesti, populari, fara ifose si aere cum se vede pe la tv. si desigur ca nu-i obligatoriu sa-i placa toata lumea, ca nici pe mine nu ma place toata lumea.
sunt insa afirmatii pe aici care depasesc totusi puterea mea de intelegere, chiar daca e un subiect de barfa si can-can.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

La TV nu se vede ca ar fi oameni normali, fara ifose si fite. Au contraire.

Mergi la inceput