"Sotul meu este tatal copilului tau? "

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marina

Nu pricep de ce fata asta trebuie sa dea explicatii. Cine e tatal, de ce a zis jr etc. a zis ea ceva de banica, nu, dar s-au trezit multi sa-si verifice musca de pe caciula.

Marina


Pentru ca, de vreme ce si-a ridicat poalele-n cap de bunavoie, nu poate acum pretinde ca nimeni sa- nu-i admire chilotii. A fost destul de explicita in aluzii, cat sa puna pe jar 2 negri mititei. Unul s-a jucat cu tunul si-a ramas doar unul . Tu in locul AMB ai prefera sa traiesti vesnic cu indoiala?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Ellej, nu stiu dc traieste zilnic cu indoiala. Acuma, sincer, dc madama avea un copil cu Banica sunt convinsa ca nimic nu ar fi oprit-o sa demonstreze negru pe alb treaba asta. Asa, lasa lucrurile sa pluteasca in ceata...ca e singurul mod in care poate sa atraga atentia mediatica si poate cine stie ce polite au Marin-Banicii sa-i plateasca, in viziunea ei.
Insa stiu ca nu mi-ar placea sa traiesc zilnic aratata cu degetul ca sotul meu...cu atat mai mult de ar fi absolut gratuit
Eu nu stiu cum separati voi sotul de sotie, ca era treaba lui, bla bla...un sot si o sotie sunt una si totuna, atat cat e casatoria pe bune, valabila. PLus ca au intemeiat o familie, deci tot tacamul, copii de protejat. Copila, dc ar fi a lui, ar fi fost conceputa in timpul mariajului cu AM, deci dupa o relatie extraconjugala.
Gestul AM a fost tzopesc, deplasat, circaresc...cum vreti voi. Insa justificat. Madama dc isi respecta/iubea copilul tacea de la inceput. Ce ocrotire i-o dat cu zvonistica asta inititata de ea, mama? si inteleg ca a papat niscaiva hrana din mana celor doi soti. Iar acum o musca, probabil pt ca numa asa mai se mai poate folosi de ei, are ceva credibilitate petrecand timp in compania astora pe vremuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns portocalia spune:

Citat:
citat din mesajul lui lucialu

Eu nu stiu cum separati voi sotul de sotie, ca era treaba lui, bla bla...un sot si o sotie sunt una si totuna, atat cat e casatoria pe bune, valabila. PLus ca au intemeiat o familie, deci tot tacamul, copii de protejat. Copila, dc ar fi a lui, ar fi fost conceputa in timpul mariajului cu AM, deci dupa o relatie extraconjugala.



mie abordarea asta mi se pare foarte gresita. sotul si sotia nu sunt totuna. sunt oameni diferiti, fiecare cu intimitatea lui, care au ales sa traiasca impreuna. si ideal ar fi ca alegerea asta de a trai impreuna sa ramana o bucurie, un avantaj, un plus. nu un chin si-o lupta zilnica pentru minimum civic de intimitate si demnitate. andreea marin i-a taiat ferm (ea e ferma, da?) coa***e junioriului pe scena, la un eveniment monden. bine, cred ca i le taiase demult, nici nu-i de mirare ca ala umbla prin alte paturi, mai putin crispate. la urma urmei, are si el nevoie de putina validare, e perfect de-nteles cand o vezi pe ea, cu ranjetul ala crispat. mie imi face rau s-o vad si la tv, dar'mite sa traiesc cu ea in casa zi de zi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Daca ma intrebi pe mine sincer in locul toapei de madam banica cu siguranta nu ma urcam pe scena. Ori eram ofensata ori nu eram. Sa ma duc pe scena si sa-mi intreb presupusa rivals de 6-7 ori daca barbati-miu e tatal copilului ei, no way, am si eu mandria mea. Copilul lui madam banica e mic, nu are acces la media singur asa ca vrajela cu copilul afectat nu tine. Ea a vrut circ si l-a obtinut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui jenn

Ba chiar ea a zis cu gura ei cand era gravida ,ca tatal copilului e un actor ,zis si junior....Adica chiar Adriana a inceput barfele,ca fara sa deschida ea gura,nu avea nimeni de unde incepe subiectul.Iar acum tace seren si face pe jignita...Clar,nici una nici alta nu au procedat bine,dar mai rau la capitolul imagine a iesit "zana".



a fost casatorita cu Florin piersic junior.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Asa,si?A fost casatorita acum 10 ani cu F.P,iar el a negat vehement paternitatea dupa ce ea dat bomba.Dealtfel,Florin are un copil cu o tipa,tot actrita ,cu care nu e casatorit dar nu a avut nicio problema in a recunoaste copilul,deci ...Judecand dupa fapte,nu prea cred ca F.P e tatal.(plus ca ipoteza asta s-a mai discutat pe aici deja,dar merci ca ai scris ceva ce stiam deja)

Mergi la inceput
Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:



Tz, tz, stai ca acum o luam de la capat: al cui e copilul? Tradare sa fie, da' s-o stim si noi Oare presa o sa se replieze spre Piersic, desi el a negat orice implicare in procesul de productie :)?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

unii isi castiga painea numai din "facaturi"!

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput