"Sotul meu este tatal copilului tau? "

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Cum sa nu, pe vremea cand erau pline ziarele de povesti despre copilul "juniorului" dar nu se stia al carui junior, cei doi au mers impreuna la Sinteza Zilei si el a clarificat: http://www.antena3.ro/life-show/media/andreea-marin-si-stefan-banica-suntem-vanduti-ca-femeia-falsa-si-barbatul-afemeiat-139023.html
Apoi imi mai amintesc ca a fost invitat sau a vorbit la telefon despre acelasi lucru si la Happy Hour pe Protv.

Eu nu cred ca Andreea a intrebat-o pe Adriana din nesiguranta sau neincredere in sotul ei, din contra, stia ca raspunsul este "nu" dar isi dorea ca toata lumea sa il auda, oficial, de la cealalta, pentru a spulbera orice indoiala. Dar a avut surprize-surprize, a insistat prea mult cu intrebarile si a cazut in penibil. Momentul era, oricum, nepotrivit...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Cristina, am citit declaratiile celor 2, dar Banica NU a afirmat ca el nu este tatal copilului acelei femei, ci ca al sau copil a suferit cand a auzit asa ceva.

Andreea a gresit, dar nici Banica nu a lamurit-o in atatia ani. Ceva nu e bine in relatia lor, din pacate.



allinta

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Normal ca nu pot baga mana-n foc pentru el, ar fi chiar culmea. Dar stiu sigur ca la Maruta Banica jr. a spus clar ca nu a avut nimic cu tipa...nu stau sa caut emisiunea, dar scrie si aici: http://www.agentiadepresamondena.com/sarcina-adrianei-nicolae-naste-scandal-monstru-stefan-banica-jr-da-in-judecata-cancan/

“Dupa ce a aparut la Happy Hour spunand 'Nu se pune problema unei relatii între mine si Adriana. Noi am fost doar colegi la teatru, iar ea ne-a fost, atat mie, cat si sotiei mele, instructoare de fitness,`' Stefan Banica da in judecata publicatia Cancan.“

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

In cazul asta, Andreea a gresit f tare. Era suficient s-o trateze civilizat, pt a o pune in inferioritate. Nu era momentul sa o ia la intrebari, mai ales ca Banica a facut dezmintiri oficiale.

Hmmm, unde s-a ascuns persoana echilibrata, dinainte de casatorie ?



allinta

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

http://www.cancan.ro/showbiz/showbiz-intern/reactia-bulversanta-andreea-marin-dupa-incidentul-adriana-nicolae-226335.html

am pus inca o data explicatia ei pt ce a procedat asa, ca in Adevarul ne fura filmul incidentului

Nici mie Banica nu imi da feelingul de fideu, insa clar a luat atitud de negare din moment ce a dat imediat ziarul in judecata.

AM i-a oferit ocazii individei sa zica limpede dc fetita e conceputa dimpreuna cu SB sau nu. Insa individa a evitat si sa raspunda si sa o intalneasca. Dc e adevarat ca a fost afectat copilul, banuiesc ca baiatul lui SB, de scandal si nu vad de ce ar minti SB sau AM, apai si eu aveam tensiunea pana la cer sa dau nas in nas cu aia..desigur, gestul nu a fost unul elegant, cu toate ca femeia a inceput civilizat, oarecum in gluma, ca circula o prostie in presa si ca o roaga sa spuna ..de dragul copiilor.

Prin faptul ca a confruntat-o in public dar si ochi in ochi a demonstrat ca individa e in spatele scandalului si ca intentionat a lasat ceata de la inceput.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

intrebarea e daca cere si banica un test de paternitate sau doar da cancan in judecata asteptand calendele grecesti si majoratul copilului pentru o decizie.
Fata asta nu a fost casatorita cu piersic jr? paote el e tatal...a specificat doar ca e un jr

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

am mai studiat putin cancanul, raman la parerea mea initiala, mare toapa madam banica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Marina, Florin Piersic jr. a negat atunci, imediat si se pare ca se bucura de mai multa credibilitate decat Banica jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

eu nu as merge pana la a afirma ca e mare tzoapa, gestul da, a fost tzopesc, a insistat pana la penibil, iar partea cealalta s-a tinut tare pe pozitii. Insa o inteleg si o aprob in consecinta, neputand sa spun dc eu as fi fost in locul ei as fi putut sa procedez la fel. Andreea si-a asumat gestul, o cred ca a fost pusa intr-o situatie mai mult decat penibila sa imparta scena cu madama.
Insa a demonstrat ca cine vrea sa mentina "misterul" este tipesa respectiva, ca ziarul de fapt a facut poate exces de zel, dar dudii i-a convenit de minune. Drept e ca pica si mai si daca ar fi zis pe scena: da! dar dc era corecta lamurea situatia de la bun inceput.
CU Piersic a fost casatorita cica mai bine de 10 ani in urma, scurt un an si ceva, iar FP s-a declarat marcat de experienta asta in sens negativ. Dar cum zice si Cristina, el a avut mai multa credibilitate cand a negat
Pacat ca nu a fost Raduleasca in locul Andreei, ca aia sunt convinsa ca o tavalea mai bine pe dna cu petardele, pe masura josniciei ei.
Inteleg si ca ei au amenintat-o cu procese si teste de paternitate. Sotii Banica, vreau sa spun...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Dar de ce a fost gest tzopesc?
Nu e vorba de spalat rufe in public pentru ca scandalul este deja public. Si nu madam banica l-a declansat.

In alta ordine de idei, cred ca presiunea e enorma si atunci cand NU esti persoana publica. Cate dintre voi nu ar merge sa o ia de ciuf pe cea care imprastie zvonuri neclare prin targ, si zvonurile va primesc si va afecteaza personal familia??

Daca Banica Jr e tatal copilului, atunci Adriana avea doua variante: spune sau tace. Ea ce a facut? Nici nu a spus dar nici nu a tacut. Lasa sa planeze misterul,(in public!) mister care evident ca afecteaza viata familiei lui Banica. Urat!
Ori vorbesti, ori taci, fix asta ii cerea Andreea Marin Adrianei.Si daca tot te-ai trezit sa vorbesti neclar,in public, clarifica: E sau nu e?
Si nu e vorba de a nu avea incredere in sotul ei(in Banica), e vorba de un scandal public care nici macar scandal nu e, ca nu e clar nimic. E un bullshit adica.
Iar Banica nu o poate da pe Adriana in judecata, pentru ca, nu-i asa, Adriana nu a spus ca e vorba de banica junior. Bullshit.

Nu, Marin-Banica nu e tzoapa. E o femeie cu o familie tarata prin analele publicitatii gratuite. E persoana publica. De aceia nu si-a permis sa o ia de ciuf pe Adriana.
De cand a devenit comunicarea si intrebarea directa adresata in public o dovada de tzopeala???

Cine da dovada de joc murdar e Adriana, NU Marin-Banica. Arunca juma de bomba ca n-are tupeu sa o arunce pe toata.




Mergi la inceput